Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Další kola mistrovských soutěží v podání pěti mysločovských týmů

Další kola mistrovských soutěží v podání pěti mysločovských týmů

Publikováno: 20.10.2022 | Autor:

Další kompletní série zápasů je za námi, své utkání odehrálo pět mysločovských družstev. Ne všechna utkání však proběhla ideálně podle našich představ či očekávání. 

Dne 14.10. jako první odehrálo svoje páteční utkání na domácí půdě Béčko, které se utkalo s dosavadním leaderem soutěže, a to s Áčkem týmu z Vysokého Pole. Vyrovnané utkání, které rozhodl až poslední zápas, skončilo však tím nejtěsnějším a tedy nejsmutnějším rozdílem ve prospěch hostů, tedy domácí Béčko tento zápas prohrálo za výsledného skóre 8:10.

V sobotu, o den později, a opět v domácí herně nastoupilo domácí Áčko proti holešovskému Béčku. V tomto utkání však domácí kluci již od začátku převzali otěže a krok za krokem se hostům bodově vzdalovali. Nutno říct, že hosté se i přes pro ně nepříznivý průběh utkání dál snažili, ale na víc než šest výher nedosáhli. Domácí Áčko tedy navazuje na výhru z minulého víkendu a i toto utkání vyhrává poměrem 12:6.

V úterý, 18.10. tým účastněný v poháru Zlínský Švec vyrazil do nedalekých Malenovic. Tady bylo velmi těžké odhadnout, jak utkání dopadne, tříčlenná okresní výprava z Mysločovic bojovala, ale kluci z Malenovic byli připraveni o něco lépe a tento vzájemný zápas o postup do dalšího kola vyhráli poměrem 7:3. Mysločovice tedy sestupují do nižšího pavouka, kde ještě mohou zabojovat o třetí místo.

Ve středu 19.10. od 17ti hodin v domácí herně nastoupili naši junoři proti kosteleckým juniorům. Bohužel ani napodruhé se nepodařilo prolomit neúspěšnou šňůru výsledků, když kluci ztratili všechna útkání. Opět je třeba konstatovat, že proti velmi silnému a trénovanému výběru předvedli statečný a nebojácný výkon. Ale i jejich výkony se postupně zvedají a třeba již příště přinesou další body do společné pomyslné kasičky.

Ve stejný den o hodinu později ve Vysokém Poli bojovalo mysločovské Céčko proti domácímu Bé týmu. Tento soupeř je pro Céčko prozatím takovou malou nedostupnou tvrzí, a stejně tomu bohužel bylo i  tentokrát, kdy i přes vytrvalost a píli mysločovských bojovníků si domácí po celou dobu hlídali svůj náskok a utkání dovedli až ke konečnému výsledku 12:6.

Nezbývá než popřát všem týmům hodně štěstí do dalších útkání :-)

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3