Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Konec roku ve znamení vánočních mysločovských turnajů

Konec roku ve znamení vánočních mysločovských turnajů

Publikováno: 09.01.2023 | Autor: Jiří Volf

Jak už je v Mysločovicích tradicí, i letos proběhly vánoční turnaje ve stolním tenisu. Dne 26. 12. 2022 se konal štěpánský vánoční turnaj, kterého se účastní hráči i z dalekých krajů. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 28 hráčů z 11 různých oddílů. Vše jako obvykle proběhlo v nádherném povánočním duchu a přátelské atmosféře, tedy není divu, že obliba tohoto turnaje neustále roste :-) Ve dvouhrách nakonec celý turnaj vyhrál mysločovský odchovanec Michal Adamec z TJ Sokol Kostelec, který ve finále zdolal dalšího mysločovského odchovance Milana Kolaříka z PPK Malenovice. Třetí místo nakonec vybojoval David Chmelík z TJ Sokol Praha-Běchovice nad domácím Radkem Žákem. Ve čtyřhrách první místo vybojovala dvojice Zdeněk a Dominik Gazdoš nad dvojicí Radek Kalod a Radim Kuřil z TJ Vlast Ježov (celkové výsledky ZDE, fotogalerie ZDE).

O dva dny později, tedy 28. prosince proběhl i vánoční turnaj mládeže, kde se zúčastnilo deset dětí. I tento turnaj proběhl již tradičně v pohodové a volné atmosféře. Pro všechny účastníky bylo připraveno nejen potřebné občerstvení, ale i památeční medaile a spousta cen. Tři nejlepší obdrželi i poháry. První místo po bratrském souboji nakonec vybojoval Filip Břenek, Tonda Břenek tedy bral druhé místo. Třetí místo pak opět v bratrském souboji vybojoval Filip Volf nad Jakubem Volfem. Na dalších místech se pak umístily Magda Kračinová, Petr Kamenec, Marie Fryštacká, Tomáš Utinek, Ondřej Fryštacký a Jana Látalová (ZDE malá kolekce fotografií z turnaje).

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3