Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - První vystoupení sestavy Béčka v Loukách

První vystoupení sestavy Béčka v Loukách

Publikováno: 21.09.2022 | Autor:

Okresní sezóna odstartovala a Béčko v sobotu dopoledne absolvovalo první zatěžkávací zkoušku, čekal je nový tým druhé okresní soutěže, KPST SK Louky B. Nutno říct, že sezóna nemohla začít zajímavějším zápasem :-) Za naše Béčko totiž nastoupili Jiří Volf, který ještě nedávno hájil barvy právě týmu z Louk, dále ostřílený matador Mysločovic Zdeňa Gazda a slavnostně se nám do týmu vrátili po několika letech také Pepa Musil a Svaťa Jančík :-)

Přinášíme krátké zhodnocení zápasu slovy Jiřího Volfa :-)

Do Louk se rozhodně nejelo s předpokladem jednoduchého vítězství, neboť jejich nově zformovaný velmi kvalitní tým vedený matadorem Mirou Pišínem, společně s Pavlem Radou a nově příchozími Jirkou Schmidtem a Petrem Kratochvílem má rozhodně předpoklady vítězit a zařadit se právoplatně do druhé okresní soutěže.

Prvním úspěchem byl jeden bod ze čtyřhry, což je opravdu naše slabina. Po první rundě zápasů byla situace ještě o něco veselejší, neboť díky stoprocentnímu úspěchu jsme se dostali do vedení 5:1. Tento výsledek sice nic neznamená, ale rozhodně jsme byli alespoň po psychické stránce v pohodě, což se možná projevilo i ve druhém kole zápasů, po kterém jsme náš náskok ještě navýšili na 8:2. Vítězného stavu jsme dosáhli o další dva zápasy později za stavu 10:2. 

Ale tak jak jsme rychle získali náskok, ke konci jsme ho začali ztrácet a utkání nakonec skončilo stavem 11:7 v náš prospěch :-) Rozhodně však musím poděkovat klukům z Louk za nádhernou a přátelskou atmosféru. 

Poděkování v neposlední řadě patří i samotnému Béčku, kkeré podalo krásný a vyrovnaný výkon :-) 

 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3