Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Hledá se:

Kontakty

Publikováno: 26.10.2021 | Autor: volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Ke stažení

Publikováno: 25.10.2021 | Autor: root

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Historie

Publikováno: 25.10.2021 | Autor: root

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Mládež

Publikováno: 26.10.2021 | Autor: jiri.volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Sezóna 2023/2024

Publikováno: 25.10.2021 | Autor: jiri.volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Kalendář akcí

Publikováno: 26.10.2021 | Autor: root

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Štěpánský vánoční turnaj dospělých

Publikováno: 20.12.2021 | Autor: volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Vánoční turnaj mládeže

Publikováno: 20.12.2021 | Autor: volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

TEST

Publikováno: 27.10.2021 | Autor: root

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Okres ukončuje ligu, mládež absolvovala poslední BTM, zbývá poslední pohárová sobota 😊

Publikováno: 15.04.2024 | Autor: jiri.volf

O víkendu se dohrávalo poslední kolo okresních dlouhodobých soutěží. Oba okresní týmy již od minulého týdne věděly, že výsledky jejich posledních utkání nijak nemůžou ovlivnit jejich konečné umístění, oba týmy měly alespoň tříbodovou ztrátu na pozici před nimi, ale také víc jak čtyřbodový náskok před pozicí pod nimi. Toto také silně ovlivnilo sestavy, které do posledních utkání nastoupily.

Céčko v posledním utkání sezóny hostovalo na domácí půdě tým SK Slopné, kterému toto utkání také již nemohlo pohnout konečným pořadím. Za domácí Mysločovice tedy dostala plný prostor naše mládež, avšak nakonec se k utkání dostavili pouze dva junioři, které doplnili dva zkušení a stálí členové sestavy. Hosté přijeli se sestavou, která je dle výkonnostního indexu řadila mezi jednoznačné favority. Domácímu Céčku výborně vyšel start, kdy se obě čtyřhry podařilo vyhrát. Pak ale již soupeř převzal otěže a Céčko už jen čtyřikrát dokázalo zbrzdit vítěznou jízdu hostů. Utkání nakonec skončilo vítězstvím hostů v poměru 6:12. Céčko tedy definitivně končí sezónu na 4. místě a příští rok bude opět startovat ve 3. okresní třídě.

Béčko na poslední utkání cestovalo do Valašských Klobouk. I v tomto případě již domácímu týmu nemohl výsledek nijak ovlivnit konečné pořadí. Naše Béčko opět cestovalo v kombinované sestavě za využití jak spoluhráčů z Céčka, tak muselo sáhnout i do kategorie juniorů, což způsobilo, že vysoká výkonnostní převaha byla na straně domácího týmu. Tato převaha pak přesně vykreslovala celý průběh utkání, když domácí tým měl od samého začátku vše pod kontrolou. Béčku se přes to všechno podařilo soupeři sebrat 6 bodů a nakonec utkání dostat do konečného, sice prohraného, ale důstojného výsledku 12:6. Béčko tedy zakončuje sezónu na 8. místě a v příští sezóně opět bude zařazeno do 2. okresní třídy.

Naši junioři v sobotu absolvovali poslední turnaj ze série krajských bodovacích turnajů mládeže ve Slavičíně. V letošní sezóně se podařilo vycestovat na sedm z celkových osmi. Z celkového počtu asi 180 juniorů zlínského kraje naši tři pravidelní účastníci obsazují 95., 129. a 136. místo, což je v konkurenci velkých klubů veliký úspěch. Budeme doufat, že všichni kluci u stolního tenisu vydrží i v (nejen) následující sezóně.

Následující akce:
20. 4. 2024: TJ Sokol Mysločovice – Pohár Zlínský Švec (Slavičín)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

První mečbol Béčku těsně nevyšel, Céčko definitivně nad čtvrtou pozicí

Publikováno: 25.03.2024 | Autor: jiri.volf

Středeční předehrávka mohla Béčku přinést klid a jistotu, protože souhra víkendových utkání znamenala, že i remíza se Šarovama by nakonec k tomuto stavu postačila. Bohužel však výkonnostní poměr pasoval na jasného favorita domácí tým, a i přes nesmírnou bojovnost Béčko získalo pouze jediný bod. Až do poloviny celého utkání byla situace vyrovnaná, pak však domácí Šarovy mírně poodskočily a Béčko muselo vytáhnout veškeré trumfy. A vypadalo to, že se to i podaří, Béčko bylo velmi blízko, trumfy však vytáhli i domácí, a nakonec uhájili doma plný počet bodů tím nejtěsnějším výsledkem 10:8. Béčko ale nemusí nijak panikařit, protože i přes stávající teoretickou možnost sestupu má vše bezpečně ve svých rukou a jeho výchozí pozice do závěrečných bojů je vzhledem k dalším soupeřům, kteří naopak nesmí ztratit jediný bod, nejvýhodnější.

Céčko v sobotu odehrálo předposlední zápas doma s týmem z Bohuslavic u Zlína. Hosté přijeli pouze ve tříčlenné sestavě, což pro domácí znamenalo velmi výhodnou startovací pozici. Avšak hosté hned od samého začátku ukazovali, že to tak jednoznačné nebude, kdy až do poloviny utkání zvládali postupně mazat předem nabrané manko. Velmi nápadně to připomínalo minulé utkání, kdy naopak naše Céčko vybojovalo remízu ve třech s prvním Kostelcem. Přestože domácí byli vždy o krok napřed, hosté pokaždé dokázali dotáhnout. Naštěstí ale domácí přece jen dokázali udržet nervy na uzdě, a i díky štěstí, kdy se podařilo doma udržet oba pětisetové zápasy, dotáhli utkání k nejtěsnější možné výhře 10:8. Jak by to vypadalo v případě, kdy by dojeli i se čtvrtým hráčem, můžeme jen polemizovat. Tímto vítězstvím si Céčko pod sebou uzavřelo cestu ze čtvrté příčky.

Předposlední bodovací turnaj mládeže ve Vsetíně absolvovala také naše mládež, tentokrát v rekordním počtu pěti mládežníků. V tomto rozděleném BTM se v neděli sešlo celkem 48 účastníků, Mysločovice tentokrát obhájily opět vynikající 16., 20., 26., 39. a 45. místo. Poslední BTM je čeká za tři týdny ve Slavičíně.

Následující utkání:
5. 4. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B – SK Rokytnice (OS2)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

V kraji dobojováno, všechna družstva podala výborné výkony

Publikováno: 18.03.2024 | Autor: jiri.volf

V krajské soutěži se tento víkend odehrála poslední utkání sezóny. Naše Áčko se ještě mohlo posunout na čtvrtou příčku, pokud by obě utkání vyhrálo a soupeř v sobotu klopýtl. První předpoklad vyšel, neboť čtvrté Vidče opravdu v sobotu podlehly prvnímu Vlčnovu a zároveň Áčko zvládlo zápas s Holešovem. Nedělní domácí zápas právě s Vidčemi byl tedy přímý souboj o čtvrtou příčku. Domácí tým však nenastoupil v plné sestavě, v zástupu dvou hráčů z okresu se i tak bojovalo až do posledního zápasu a utkání tak nakonec skončilo stavem 8:10. Vynikající výkony první dvojice z Áčka ve složení Radek Žák a Zdeněk Gazdoš vydržely až do konce sezóny, není tedy žádné překvapení, že se ve své soutěži umístili na třetím a čtvrtém místě pořadí žebříčku.

V pátečním utkání Béčka se podruhé za sebou sešla sestava v plné síle, naproti tomu hosté z Louk přijeli bez své týmové jedničky. Jak už jsme avizovali, Béčko čelí třem sestupujícím pozicím, tedy výhra v tuto chvíli před koncem by byla maximálně uklidňující. Utkání bylo dlouho vyrovnané až do stavu 6:6, pak ale přišla série pěti bodů domácích a bylo rozhodnuto. Béčko tedy nakonec zvítězilo poměrem 11:7 a opět se o něco vzdálilo od sestupových příček. K definitivní jistotě postačí již pouze jediná výhra ze zbývajících tří utkání.

Céčko v pátek pro změnu cestovalo do Kostelce. Bohužel shodou několika různých příčin a i díky souběžnému času s Béčkem do Kostelce cestovala pouze tříčlenný tým, což znamená automatická pětibodová ztráta hned od začátku utkání. Avšak vynikající sehraná a výkonnostně stabilní sestava se dokázala s tímto hendikepem vypořádat a utkání tak bylo vyrovnané od začátku až do samého konce. Remíza za tohoto stavu je tak výborný výkon a pro Céčko upevnění celkové čtvrté pozice dvě utkání před koncem sezóny.

Následující utkání a akce:
22. 3. 2024 v 18:30: TJ Sokol Šarovy C – TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
23. 3. 2024 v 10:00: TJ Sokol Mysločovice C – TJ Bohuslavice u Zlína (OS4)
24. 3. 2024: BTM Vsetín

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

V žákovské lize dohráno, kraj před koncem na výsluní

Publikováno: 11.03.2024 | Autor: jiri.volf

Sezóna se pomalu ale jistě schyluje ke konci a naše mládež v kroměřížské žákovské lize má dohráno. Ve skvělé konkurenci kroměřížské mládeže skončili na předposledním sedmém místě a je veliká škoda, že v některých utkáních jim výhra utekla až v samém závěru, přestože to k ní směřovalo. Tím ale mládež ještě letos nekončí, ještě jsou před námi dva BTM a závěrečný turnaj mládeže ve Slavičíně 😊 

Krajský tým čeká tento víkend poslední dvojzápas. Po nádherné sérii výher drží momentálně páté místo, o které již nemůže přijít, naopak se ještě může posunout na místo čtvrté, pokud se jim podaří oba tyto poslední zápasy vyhrát a jejich přímý soupeř Vidče v sobotním utkání nevyhraje. Obě tato poslední utkání jsou v domácí herně, tedy pokud si chcete letos ještě vychutnat krajskou kvalitu stolního tenisu, dojděte domácí tým podpořit.

Druhá okresní soutěž je ve spodní části velmi vyrovnaná a čtyři kola do konce je dostatek bodů ve hře na rozmíchání karet, tím spíše když letošní sezóně vývoj vyšších soutěží stanovil až tři sestupující. Béčko musí tedy z osmé pozice neustále bojovat z plných sil až do konce sezóny. První nutný a nezbytný krok udělalo minulý týden, kdy svoji první letošní výhrou odskočilo na osmou příčku. 

Céčko ve čtvrté okresní soutěži se stále pohybuje ve vrchní části tabulky na krásném čtvrtém místě, přičemž ve své třídě podává stabilní a vyrovnané výkony. Do konce sezóny céčku zbývají ještě tři zápasy, kde stále teoreticky mohou dosáhnout i na druhé místo.

Následující utkání:
15. 3. 2024 v 17:30: TJ Sokol Kostelec F – TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
15. 3. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B – KPST SK Louky B (OS2)
16. 3. 2024 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Holešov B (KS2B)
17. 3. 2024 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Vidče (KS2B)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Krajské Áčko na vítězné vlně, okresní týmy bez výhry

Publikováno: 08.02.2024 | Autor: jiri.volf

Áčko protahuje svoji sérii bez prohry na pět utkání v řadě a v průběžném hodnocení se usadilo opět v první šestce tabulky, skvělá práce. Domácí utkání s KST Zlín C bylo očekáváno jako velmi složité, soupeřova maximální možná výkonnost základu byla na dvojnásobku domácího Áčka a v prvním utkání na půdě KST dopadlo pro naše Áčko porážkou 14:4. Soupeř ale v této silné sestavě nedojel a vzhledem k nastoupeným sestavám bylo mírným favoritem naopak domácí Áčko. Tato mírnější převaha nakonec celé utkání také provázela, domácí byly po celou dobu o jeden dva krůčky napřed a hosté pouze doháněli nabíranou ztrátu. Avšak i přes velikou bojovnost i za rozhodnutého stavu se hostům podařilo pouze korigovat na celkové skóre 10:8.

Do druhého nedělního utkání s Béčkem Újezdce – Těšova naše Áčko již očekávalo, že bude mírnějším favoritem, jelikož i maximální možnou výkonností hosty převyšovalo, a to se vzhledem k nastoupení kompletního týmu změnit nemohlo. To ale platilo i v případě prvního utkání, které však Áčko prohrálo 11:7. Body za obě čtyřhry byly ještě rozdány mezi oba týmy a po prvním kole singlů bylo utkání ještě vyrovnané. Poté již domácí nakopli vrtule a bodové konto hostů začalo za výkony Áčka postupně zaostávat. Domácí Áčko tímto tempem nakonec dokráčelo až ke druhému víkendovému vítězství a oplatilo soupeři domácí prohru stejným poměrem 11:7.

Ve čtvrteční předehrávce domácího utkání Béčka s bé týmem Vysokého Pole hosté nastoupili se sestavou výkonnostně převyšující domácí Béčko, a to navzdory tomu, že domácí disponují základní plnou sestavou výrazně převyšující možnosti soupeře. I přes to utkání pro domácí začalo, jak nejlépe mohlo, když se podařilo vyhrát obě čtyřhry a následně se dostat až do vedení 5:0. Pak přišel neuvěřitelný zlom, zatímco domácí skóre bodů zamrzlo na pětce, hosté rozjeli bezchybnou výherní sérii deseti bodů v řadě. Béčku tak doslova protekly body mezi prsty, když slibně rozehrané utkání prohrálo poměrem 8:10.

Jediné venkovní utkání víkendu absolvovalo Céčko, které v sobotu cestovalo do Luhačovic za místním bé týmem, se kterým se v prvním utkání body dělily za remízový výsledek. Domácí byly v rozměru maximální výkonnosti mírnými favority, a stejné to bylo i vzhledem k nastoupeným sestavám. Domácím se podařilo uhrát obě čtyřhry, což je důležitým prvkem pro pohodu týmu do dalších bojů. A podle toho to také vypadalo, domácí byly celou dobu o nějaký ten krok vepředu a naše Céčko pouze dotahovalo ztrátu. To se však nepodařilo a domácí tak uhájili vítězství poměrem 11:7.

Áčko tedy stále udržuje svůj vysoký herní standard a již nyní je jasné, že i v příštím roce bude opět účastníkem krajské soutěže. Béčko je momentálně ve velmi špatné situaci, kde hlavní roli hrají zranění hráčů, s čímž se nedá dopředu počítat. Prozatím však jen těžko říct, zdali se podaří v těchto problémech udržet druhé okresní soutěži. Céčko i přes dvě prohry za sebou stále drží čtvrtou příčku.

Další nejbližší utkání:
8. 2. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Nivnice (KS IIB)
9. 2. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C – SK Slavičín C (OS4)
10. 2. 2024 v 10:00: Orel Zlín D - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Neúspěchy v okresních třídách, oba týmy ztratily jednu pozici

Publikováno: 29.01.2024 | Autor: jiri.volf

O víkendu proběhla obě utkání okresních tříd, které však ani v jednom případě neskončilo vítězstvím. Céčko v pátečním domácím utkání hostilo Éčko zlínských orlů. První utkání dopadlo pro naše Céčko vítězně, avšak jen nejtěsnějším rozdílem 8:10.  Nyní se také jednalo o dvě téměř výkonnostně vyrovnané sestavy, dal se tedy očekávat vyrovnaný souboj, ve skutečnosti však od začítku singlů hosté bodově dominovali a dokázali naše Céčko přehrát v poměru 6:12. Na konec snad jen toliko, že na straně hostů stálo i velké štěstí, neboť z pěti pětisetových bitev, kde u čtyř z nich byly páté sety pouze o dva míčky, se hostům podařilo vyhrát všechny. Štěstí ale ke hře patří a hostům tedy plně náleží plný počet bodů.

Béčko v sobotu ráno cestovalo do Spytihněvi, se kterou první utkání doma vyhrálo 12:6. I tady byla výkonnost nastoupených sestav naprosto identická a dalo se opět očekávat vyrovnané utkání. Ale ani v tomto případě tomu průběh utkání neodpovídal, domácí bodové konto po celou dobu rostlo dvakrát rychleji a domácí takto bez větších potíží dokráčeli k vítěznému stavu 10:6 a to i navzdory nepříznivé statistice pětisetových bitev, když domácí na svoji stranu urvali po velkém boji pouze jedinou z pěti. Poslední dva body ve hře si oba týmy rozdělily, tedy výsledné skóre bylo 11:7. 

V neděli pak ping-pongové aktivity dovršila naše mládež výletem do Slavičína na pátý krajský bodovací turnaj sezóny. Tyto turnaje jsou velmi užitečné zejména pro získávání zkušeností s jinými styly hry, každého čeká sedm zápasů. Tentokrát se sešlo 112 účastníků od nejmladších žáků až po dorost z celého Zlínského kraje, za Mysločovice čtveřice mladíků obsadila 65.,79.,98. a 99. pozici, což je v takovéto konkurenci vynikající výsledek.

Další nejbližší utkání:
1. 2. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B -  TJ Vysoké Pole B (OS2)
3. 2. 2024 v 8:30: TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov (KŽL mládež)
3. 2. 2024 v 17:00: Slovan Luhačovice B - TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
3. 2. 2024 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A – KST Zlín C (KS IIB)
4. 2. 2024 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Sokol Újezdec-Těšov(KS IIB)

 

 

Celý článek »

rubrika: Nezařazeno | 0 Komentářů » Štítky:

Startujeme do druhé půle sezóny

Publikováno: 23.01.2024 | Autor: jiri.volf

Po krátkém odmlčení a po uzavření první půle sezóny se vracíme naplno do její druhé části. Kromě drobných korekcí se na sestavách všech družstev nic nemění. K prvnímu utkání v novém roce jako první nastoupili již 6. ledna naši junioři proti lídrovi kroměřížské žákovské ligy Spartaku Hulín. Ten samý den v odpoledních hodinách pak rozjelo druhou půli i Áčko utkáním s Vlčnovem. Béčko započalo druhou půli o týden později výletem do Luhačovic a Céčko dokonce ještě o další týden později exkurzí do malenovického pivovaru 😊

Od počátku nového roku až do této chvíle bylo odehráno celkem osm utkání, jejichž průběhy zde krátce přiblížíme.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Na Štěpána není pána, aneb o vánocích sportem ku zdraví

Publikováno: 08.01.2024 | Autor: jiri.volf

Jak už je tradicí, i letos v Mysločovicích proběhl slavný a vyhlášený štěpánský turnaj ve stolním tenise. Mezi účastníky nechyběly stálice, které se turnaje účastní pravidelně, tak ani nové tváře, ať už z kategorie registrovaných nebo jen rekreačních sportovců.

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 31 hráčů z devíti různých oddílů. Vítězem turnaje v kategorii jednotlivců se stal domácí borec Radek Žák, který ve finále porazil také domácího odchovance Michala Adamce, avšak momentálně hájícího barvy Kostelce. O třetí a čtvrté místo se podělili další domácí odchovanec Milan Kolařík mladší za PPK Malenovice a Martin Vykoukal také za Kostelec. V kategorii čtyřher na nejvyšší stupínek vystoupala dvojice Michal Adamec a Milan Kolařík, kteří ve finále porazili domácí dvojici Radka Žáka a Filipa Mokrého. Třetí místo brala dvojice Ladislav Paďour a Martin Vykoukal z Kostelce.

O dva dny později proběhl turnaj i pro mládež, kde se již bojovalo i o trofeje. Bohužel však se tohoto turnaje zúčastnilo pouze 6 dětí, což je veliká škoda, rozhodně bylo o co bojovat, neboť kdo se zúčastnil, tak nějakou cenu také vyhrál a každý obdržel památeční medaili za účast. První místo obsadil Tonda Břenek, který ve finále porazil bráchu Fildu Břenka. Třetí místo vybojoval Kuba Volf nad Peťou Kamencem.

Na obou turnajích nechybělo občerstvení nejen pro hráče, ale v případě dětí i doprovodu. Je opravdu škoda, že v případě mládežnického turnaje byla tak malá účast, ale nevadí, ti kdo přišli, si zahráli a určitě nelitovali. Doufejme, že v příštím roce bude účast o něco větší.

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Pozvánka na tradiční vánoční turnaje

Publikováno: 15.12.2023 | Autor: jiri.volf

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Oznámení o trénincích mládeže

Publikováno: 15.12.2023 | Autor: jiri.volf

Poslední letošní trénink mládeže proběhne dne 19. 12. 2023, ve čtvrtek 21. 12. 2023 již trénink není. Po novém roce začínáme hned 2. 1. 2024.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Vítězný double okresních týmů a reprezentace mládeže

Publikováno: 10.12.2023 | Autor: jiri.volf

Další domácí utkání Béčka proběhlo v pátek proti Bé týmu Valašských Klobouk. Dle FRI předpokladu bylo domácí Béčko výrazným favoritem utkání. Úvodní čtyřhry i přes pětisetové bitky dopadly pro domácí úspěšně, stejně tak jako celé první kolo zápasů, po kterém se domácí Béčko dostalo do šestibodového náskoku. To už ale stačilo na to, aby si domácí v naprostém klidu dokráčeli pro čtyři body za vítězství 13:5.

V sobotu následující den se konaly hned dvě výpravy do Slopného, kde jako první od tří hodin odpoledne odehrála dvojzápas naše mládež. Velmi hezká utkání sice pro kluky nedopadla vítězně, ale rozhodně se nebylo za co stydět, neboť se jednalo o naprosto vyrovnaná utkání, kde štěstí bylo významnou proměnnou.

Hned po skončení mládeže nastoupilo k utkání mysločovské Céčko. I zde bylo naše Céčko dle FRI výraznějším favoritem. Úvodní čtyřhry si ještě oba týmy rozdělili po jedné, pak si ale naše Céčko vybudovalo menší náskok, který si bezpečně podrželo až do vítězného konečného skóre 7:11. Céčko tedy po první polovině sezóny drží skvělou třetí příčku průběžného pořadí.

Dnes se také konal již čtvrtý bodovací turnaj mládeže, kde naši svěřenci nemohli chybět. Po minulém úspěchu se pro dnešní turnaj posunuli v nasazení bodově výše, což znamenalo náročnější zápasy se zkušenějšími hráči. I přes to se s tím kluci porvali statečně a patří jim veliký dík.

Další utkání:
15. 12. 2023 v 18:30: Sportovní klub Rokytnice - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko po polovině sezóny drží osmou příčku průběžného pořadí

Publikováno: 04.12.2023 | Autor: jiri.volf

Po čtrnácti dnech jsme opět v centru dění akcí stolního tenisu, kdy pro Áčko tento víkend skončila první polovina sezóny, Béčko má před sebou ještě utkání dvě, Céčko čeká poslední utkání první půle. A jaký je současný stav si krátce přiblížíme. Vrátíme se ale ještě o čtrnáct dní zpět, neboť během této doby se toho stalo opravdu hodně.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

"Pekelná divočina" ve Vizovicích aneb kdo nefandí s námi, fandí proti nám :-)

Publikováno: 13.11.2023 | Autor: jiri.volf

Ve středeční předehrávce dalšího kola domácí Béčko na domácí půdě hostilo Bé tým ze Slopného. Dle předpokladu mělo být domácí Béčko favoritem utkání, což se nakonec stalo skutečností. Na začátku po obou čtyřhrách byl stav ještě vyrovnaný, oba týmy braly po jedné vyhrané čtyřhře bod. Pak ale přišla dlouhá série domácích výher, na kterou hosté recept nenašli. I štěstí zde stálo více na straně domácích, neboť v celkem čtyřech pětisetových bitvách byl domácí hráč vždy vítězem. Utkání bylo ukončeno stavem 15:3.

Pátek odpoledne ale již patřilo Céčku, které cestovalo do nově vzniklého oddílu ve Vizovicích. I v tomto utkání mělo být dle předpokladu výkonnosti naše Céčko favoritem, ale skutečnost se ukázala trošičku odlišná, již čtyřhry, které skončily dělbou bodů, leccos napověděly. Utkání bylo vyrovnané a otevřené až do samého konce, delší konec provazu však byl ve většině času na straně domácích, náš tým dělal vše možné, aby stíhal s domácími krok. Utkání tedy do konečné remízy vyvrcholilo až v posledním zápase, který můžeme bez okolků nazvat jako „tester pevných nervů“, a to nejen z hlediska samotných hráčů, ale i publika obou táborů, což vygradovalo v silně emotivní reakce. Vše myšleno samozřejmě ve sportovním duchu, neboť podpora spoluhráčů ke sportu prostě patří 😊 O vyrovnanosti utkání vypovídá nejen konečné skóre 9:9, ale i poměr pětisetových zápasů 3:3, vyrovnaný poměr setů 36:36 a rozdílem vyhraných míčků 12 😊

V neděli jsme opět se třemi mládežníky navštívili již třetí bodovací turnaj mládeže, tentokrát v Ostrožské Nové Vsi, kde jsou turnaje dělené a mají daleko rychlejší a plynulejší průběh, což je pro hráče obrovské plus. Kluci i tentokrát posunuli svoje výkony opět o něco výš a doufejme, že tak budou pokračovat.

Další utkání:
15. 11. 2023 v 18:00: TJ Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Mysločovice C (OS3)
17. 11. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - TJ Sokol Kostelec (OS3)
18. 11. 2023 v 10:30: KPST SK Louky B - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
18. 11. 2023 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Bojkovice (KS IIB)
19. 11. 2023 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A – ST Bystřice pod Lopeníkem(KS IIB)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Tým mládeže na výsluní, v kraji oblačno, v okrese jasno až polojasno

Publikováno: 06.11.2023 | Autor: jiri.volf

Víkendové klání mysločovského stolního tenisu začalo pátečním utkáním Béčka v Malenovicích, a jak už je tradicí, opět v příjemné a klidné atmosféře. Již dle faktu, že oba celky jsou v tabulce hned za sebou a dle předběžné výkonnostní analýzy, vše ukazovalo na to, že se bude jednat o naprosto vyrovnané utkání. Béčko nemohlo začít lépe, když senzačně zvládlo obě čtyřhry (což se nakonec ukázalo jako nesmírně důležité). Ihned po prvním kole zápasů však domácí ztrátu srovnali a pokračovalo se ve vyrovnaném stavu až do konce utkání, kde doslova každý chvilku tahal pilku. Velkým faktorem pro Béčko bylo zřejmě i štěstí, neboť ve všech čtyřech pětisetových bitvách dokázali zvítězit. Není tedy žádným překvapením, že utkání skončilo nádhernou remízou.

V sobotu hned z rána naši mladíci nastoupili k dalším dvěma utkáním kroměřížské žákovské ligy, kdy soupeřem pro tento dvojzápas byla TJ Chropyně. Utkání naši mladíci rozjeli výborně, když úvodní čtyřhru bezpečně dovedli do vítězného konce. Dalo by se říct, že obě družstva na tom byly výkonnostně i zkušenostmi velmi podobně, avšak i domácí prostředí a vzájemná povzbudivost mezi mysločovskými nakonec vedla k drtivému vítězství naší mládeže 9:1. Téměř shodný průběh mělo i druhé utkání, ale tam se hostům podařilo uloupit body dva, tedy výsledné skóre 8:2. Všem třem klukům patří veliká gratulace a poděkování za výborné koncentrované výkony.

Pingpongová mašinérie v domácí herně pokračovala odpoledním utkáním Céčka s D-týmem ze zlínských Louk. Dle předběžné výkonnostní analýzy mělo být naše Céčko jednoznačným favoritem, ale jak už jsme několikrát zjistili, teorie je zrádná a realita nakonec bývá úplně jiná. To se ale dnes nestalo a Céčko tento papírový předpoklad potvrdilo. Nedá se však říct, že výsledek odpovídá dění u stolů, domácí měli i štěstí v podobě výhry obou pětisetových bitev. A přestože se hostům nepodařilo vyhrát ani jediný zápas, patří jim velké díky za bojovnost o každý míček až do samotného konce utkání.

Při pozdním sobotním odpoledni se naše Áčko vypravilo do vzdálených Strání. Dle předběžné výkonnostní analýzy byl soupeř mírným papírovým favoritem. První krok naše Áčko zvládlo, když ve čtyřhrách dokázalo jednu z nich vyhrát. Pak se ale domácí tým rozjel a každým kolem budoval náskok, který naše Áčko i přes urputné souboje nedokázalo vyrovnávat. I v porovnání pětisetových bitev stála štěstěna na straně domácích, kteří ve svůj prospěch získali tři ze čtyř. Utkání tedy skončilo výhrou domácích 13:5. Na závěr už jen dodatek, že celým utkáním se nesla velmi přátelská atmosféra a i oko diváka si přišlo na své.

V neděli Áčko nastupovalo ke druhému víkendovému utkání v Nivnici. V tomto utkání však mírným favoritem měli být tentokrát naši kluci. Začátek utkání byl pro naše Áčko přímo famózní, když dokázalo urvat obě čtyřhry a po prvním kole zápasů byl stav utkání 1:5. I ve druhém kole bylo naše Áčko úspěšnější a skóre 2:8 již pro domácí tým vypadalo velmi hrozivě. Pak ale přišel zvrat a domácí předvedli otočku, která se jen tak nevídává. Třetí kolo jednoznačně ovládli domácí a rázem utkání díky skóre 6:8 dostalo úplně jiný nádech. Celé utkání tak nakonec rozhodl až poslední zápas, který tímto skončil maximálně spravedlivou remízou,  neboť plichtou skončil i poměr vyhraných setů a o pouhých 22 vyhraných míčků ve prospěch našeho Áčka.

 Další utkání:
7. 11. 2023 v 17:30: TJ Sokol Mysločovice B – SK Slopné B (OS2)
10. 11. 2023 v 19:30: TJ Sokol Vizovice B - TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
12. 11. 2023 v 9:00: Bodovací turnaj mládeže Ostrožská Nová Ves (BTM)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Béčko uhájilo body před zlínskými Orly, Céčko poprvé v sezóně neuspělo

Publikováno: 30.10.2023 | Autor: jiri.volf

Páteční utkání Béčka s mládeží zlínských Orlů přineslo mnoho krásných zápasů, kdy na hostech byl vidět obrovský posun ve výkonu a kvalitě. A i když nakonec přes všechnu bojovnost utkání skončilo protentokrát výhrou domácího Béčka poměrem 13:5, čeká nás s těmito mladíky jarní odveta na jejich vlastní půdě, kde už to asi tak jednoduché zdaleka nebude. Výborný výkon předvedl zejména hostující Matěj Sýkora, který nad dvěma z kluků z Béčka vyhrál a se zbylými dvěma prohrál až v pátém setu.

Céčko v sobotu cestovalo do Slavičína ke svému čtvrtému utkání sezóny. Bohužel však domácím se podařilo vyhrát obě úvodní čtyřhry, což je pro další vývoj utkání hodně důležité. Ale našim klukům se hned v prvním kole podařilo s domácími srovnat krok a začala krásná a vyrovnaná bitva trvající až do posledního čtvrtého kola. Poslední tři pětisetové bitvy však všechny dopadly lépe pro domácí tým, což nakonec vyústilo v konečné skóre 11:7. I zde musíme vyzvednout výkon slavičínského mladíka Martina Zvonka, který dokázal porazit všechny tři velezkušené mysločovské stálice.

Další utkání:
3. 11. 2023 v 18:00: PPK Malenovice B - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
4. 11. 2023 v 8:30: TJ Sokol Mysločovice M - TJ Chropyně (KLM)
4. 11. 2023 v 13:00: TJ Sokol Mysločovice C – KPST SK Louky D (OS2)
4. 11. 2023 v 17:00: ZŠ Strání - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
5. 11. 2023 v 10:30: TJ Nivnice - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendové rodeo aneb výhry, prohry, kontumace, remíza

Publikováno: 25.10.2023 | Autor: jiri.volf

Víkend byl opravdu plný ping-pongu pro všechny mysločovské týmy, někdy se vyhrává, jindy prohrává, sem tam remíza a ve výjimečném případě kontumace. Tento víkend se však staly všechny tyto scénáře :-) Bylo odehráno kompletní dvojkolo krajské soutěže reprezentované Áčkem, okresní třídy mužů, kde operuje Béčko a Céčko, dvojkolo kroměřížské žákovské ligy, kde nás reprezentuje mládež, a v neposlední řadě první kolo poháru Zlínský Švec. Pojďme si tedy jednotlivé utkání přiblížit.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Béčko poprvé v sezóně vítězí, Céčko loupilo na Orlu Zlín, mládežníci opět na BTM v Hluku

Publikováno: 18.10.2023 | Autor: jiri.volf

Páteční domácí utkání Béčka se Spytihněví konečně dopadl pro domácí úspěšně, když uhájili plný počet čtyř bodů. Béčko se hned od začátku dostalo na čtyřbodový rozdíl. Hostům se sice podařilo vzápětí stav snížit, pak už ale převzali tempo zase domácí a v 13. zápase bylo dosaženo konečné výhry 12:6. 

Středeční předehrávka Céčka ve zlínské Orlovně však tak jednoznačná nebyla, neboť až v poslední rundě zápasů za vyrovnaného stavu stálo více štěstí na straně našeho Céčka. Tedy nakonec se podařilo z Orlovny dovést domů čtyři body za výhru 8:10. 

V sobotu také proběhl v Hluku již druhý krajský bodovací turnaj mládeže, kde nás reprezentují zatím jen čtyři mládežníci. Tyto turnaje jsou asi ty nejlepší možnosti se seznámit s nejrůznějšími herními styly ostatních mládežníků. Doufejme, že se letos podaří na tyto turnaje dostat další mladé nadšence pro tento sport.

Další utkání:
20. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - Slovan Luhačovice B (OS4)
21. 10. 2023 v 8:30: TJ Sokol Mysločovice M - TJ Slavia Kroměříž (KLM)
21. 10. 2023 v 17:00: TJ Vysoké Pole B - TJ Sokol Mysločovice B  (OS2)
21. 10. 2023 v 18:00: KST Zlín C - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
22. 10. 2023 v 8:00: TJ Sokol Újezdec-Těšov B - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
23. 10. 2023 v 18:00: SK Slopné B - TJ Sokol Mysločovice (PZS)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendová klání na vítězných vlnách

Publikováno: 11.10.2023 | Autor: jiri.volf

Další soutěžní kolo je za námi a že to byl úspěšný víkend, o tom teď přineseme krátkou zprávu :-)

Páteční domácí utkání Céčka nad Déčkem Malenovic dopadlo pro nás čtyřbodovým úspěchem, kde všichni kluci splnili svou povinnost. Avšak nutno říci, že oba týmy byly velmi vyrovnané a hned několik utkání rozhodoval až pátý set, kde už jde opravdu často o štěstí. Nakonec ale poslední dva zápasy rozhodly, že plný počet čtyř bodů zůstává v domácí herně při konečném poměru 11:7.
Sobotní utkání Béčka v Kostelci bohužel dopadlo dle očekávání, Kostelec pro letošní sezónu má v základu výrazně nejsilnější kádr a tedy jasným favoritem soutěže. Určitě se ale nestalo, že bychom k soupeři přistupovali s pokorou, celé Béčko bojovalo opravdu z plných sil, ale víc jak na čtyři vyhrané zápasy to nestačilo. Výsledné skóre 14:4 tedy pro nás nevypadá nijak lichotivě, ale soupeř měl opravdu ze hry pro tentokrát více.
Áčko si tento víkend prošlo naprostou herní euforií. V sobotu odpoledne hostilo zlínské Orly. A přestože výsledné skóre 15:3 by mohlo naznačovat výraznou převahu domácích, oko diváka si přišlo na své od obou týmů. Nedělní zápas s Horní Bečvou ale probíhal nad rámec očekávání velmi podobně jak sobotní, Áčko mělo i v tomto utkání otěže pevně v ruce a možná že euforie povzbuzení ze sobotního úspěchu mu dodala ještě více sil a koncentrace, že konečné zúčtování utkání přidělilo hostům pouze jediný výherní bod. I tady se však bylo na co dívat. Konečné skóre tedy 17:1.   

Další utkání:
11. 10. 2023 v 18:00: Orel Zlín E - TJ Sokol Mysločovice C
13. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B - Slovácká Sparta Spytihněv A
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

První utkání sezóny, jaké jsou tedy první dojmy?

Publikováno: 02.10.2023 | Autor: jiri.volf

V uplynulém prodlouženém víkendu odehrály svá úvodní utkání týmy A a B. Áčko již ve čtvrtek cestovalo do Vlčnova, který byl papírovým favoritem pouze s malou výkonovou převahou.

Vynikající výkon předvedl Radek Žák, který ve dvouhrách ani jednou nezaváhal a tak byl průběh celého utkání vyrovnaný až do samého konce. A a nutno dodat, že nechybělo mnoho, aby kluci přivezli plný počet bodů za výhru. Domácí nakonec potvrdili vítězství až posledním zápasem. Konečné skóre tedy 10:8 pro domácí tým.

Béčko odehrálo svůj první zápas doma v pátek od 18ti hodin proti Slovanu Luhačovice. I tady byl soupeř výrazným papírovým favoritem, což se nakonec projevilo i na průběhu utkání. Béčko ještě do osmého zápasu drželo se soupeřem krok, avšak pak již převzali otěže hosté, když dokázali vyhrát 12 zápasů a tedy stanovit konečný výsledek 6:12. Nezbývá tedy doufat, že ve druhé půli opět budou brát body hlavně hosté :-)

Další utkání:

6. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - PPK Malenovice D
7. 10. 2023 v 10:00: TJ Sokol Kostelec-Zlín E - TJ Sokol Mysločovice B
7. 10. 2023 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A - Orel Zlín C
8. 10. 2023 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A - TJ Sokol Horní Bečva B

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

A je to tu, nová sezóna stolního tenisu startuje :-)

Publikováno: 20.09.2023 | Autor: jiri.volf

Je září 2023 a nám začíná nová sezóna. Pojďme si  tedy shrnout, jak to se stolním tenisem v Mysločovicích vypadá.

I v nové sezóně se za Mysločovice představí čtyři družstva, družstvo „A“, které se pevně usadilo v druhé krajské soutěži, družstvo „B“ hájící druhou okresní soutěž, družstvo „C“, které letos bude nastupovat ve čtvrté okresní soutěži, no a v neposlední řadě družstvo našich juniorů zařazené do ligy mládeže.

Áčko i v letošní sezóně bude nastupovat v identické sestavě jak loni a opět je čekají velmi kvalitní soupeři, kde rozhodně nebudou mít cestu za obhajobou loňského úspěchu snadnou. Jejich cesty povedou opět do vzdálených destinací jako jsou např. Vidče v severní části kraje u hranic s krajem moravskoslezským či Nivnice na jihu zlínského kraje. Tradičně se také účastní Českého poháru.

I Béčko letos bude nastupovat ve stejném složení jak v loňské sezóně, a i v této soutěži letos platí, že jejich soupeři budou nesmírně vyrovnaní a každé vítězství bude ceněno zlatem. Menší otazník však visí nad Céčkem, kde loni téměř ukončilo činnost hned několik členů, ať už z pracovních či studijních povinností. A přestože Céčko mohlo startovat letos o třídu výš, byli jsme nuceni právě díky této skutečnosti se třetí třídy vzdát. Naštěstí během posledního roku se ukázalo, že naši junioři jsou již schopni nastupovat i v dospěláckých soutěžích.

No a když už je řeč o juniorech, tak letos nás čeká účast v kroměříźské lize mládeže, která by měla být letos zpestřena i o meziokresní turnaje družstev. Mimo toto mají před sebou také osm bodovacích turnajů mládeže, což jsou celodenní turnaje, kde si každý účastník zahraje minimálně sedm utkání s dalšími hráči přibližně stejné výkonnostní kategorie. A právě tyto turnaje jsou pro naše mládežníky velmi důležité k získávání zkušeností, neboť se zde utkávají pokaždé s jinými herními styly. První BTM je již tuto sobotu v Hluku. Připomínáme, že již probíhají tréninky mládeže dle platného rozpisu Út a Čt v čase od 16:30 do 18:00.

Na závěr už jen informace, že Áčko odehraje úvodní utkání sezóny ve čtvrtek, 28. 9. od 17 hodin ve Vlčnově, Béčko hned další den v pátek, 30. 9. od 18 hodin doma s Luhačovicemi "A" a Céčko začíná 6. 10. v 18 hodin v domácí herně s týmem PPK Malenovice "D". Liga mládeže ještě nemá stanovené termíny.

 

 

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Je dobojováno, sezóna ukončena

Publikováno: 15.04.2023 | Autor: jiri.volf

Včera a dnes se dohrávaly poslední utkání sezóny, která po třech letech konečně nebyla výrazně ovlivněna covidem. Ve srovnání s předchozí sezónou však dopadla z hlediska výsledků úplně odlišně. Základními pilíři úspěchů v každém kolektivním sportu je stabilní, výkonná a pohodová sestava. A právě tento fakt měl výrazný podíl i na konečných výsledcích všech našich družstev.

Pojďme si nyní tyto výsledky shrnout.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovská mládeži stolního tenisu, děkujeme za reprezentaci

Publikováno: 04.04.2023 | Autor:

V sobotu proběhl poslední závěrečný krajský bodovací turnaj mládeže, který zakončil soutěžní sezónu pro naše juniory. Těchto turnajů se v letošním roce účastnilo celkem sedm hráčů, Filip a Tonda Břeňkovi, Filip a Kuba Volfovi, Kuba Zapletal, Magda Kračinová a na posledním BTM se představil i Peťa Kamenec. Kromě prvního v pořadí měly Mysločovice ve zbývajících sedmi vždy své zástupce. Jsme velmi potěšeni za jejich výsledky i za prokazatelný progres v jejich výkonech, ve kterém doufejme budeme pokračovat i v následující sezóně.

A jaké jsou vize do další sezóny? Vzhledem k tomu, že BTM jsou velmi oblíbenou záležitostí a možností nasbírat cenné zkušenosti, budeme se snažit, aby v příštím roce měly Mysločovice další účastníky z řad našich nováčků :-) S největší pravděpodobností již naše současné mládežnické družstvo zařadíme i do ligy dospělých, kde budou sbírat další a další zkušenosti. 

Děkujeme tedy i rodičům, kteří nám svá dítka svěřují, přece jen stolní tenis jakkoliv je to krásný a důležitý sport, mnohdy zůstává v pozadí. Ale jak platí všude, v první řadě sport musí bavit a těšit :-)
 

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Zlínský okresní přebor mládeže reprezentovali tři mladí stolní tenisté z Mysločovic

Publikováno: 13.03.2023 | Autor: jiri.volf

V sobotu, 11. 3. 2023 proběhl ve Slavičíně zlínský okresní přebor mládeže ve stolním tenisu. Je jen velkou škodou, že za Mysločovice jeli pouze tři hráči. Přeboru se zúčastnilo celkem 19 hráčů, rozdělených do kategorie starších a mladších žáků, mysločovští všichni tři bojovali v kategorii mladších žáků, kde bylo celkem 10 účastníků. Nejlepšího umístění mysločovské výpravy dosáhl Kuba Volf pátým místem, hned za ním na šestém místě Peťa Kamenec, Melinka Volfová obsadila desátou pozici. Děkujeme za reprezentaci Mysločovic a doufejme, že v příštím roce bude naše výprava na tento turnaj daleko početnější.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendové utkání Béčka a Céčka pod tíhou nedostatku hráčů

Publikováno: 13.03.2023 | Autor: jiri.volf

Masívní výpadek základny hráčů tento týden poznamenal obě okresní utkání Béčka i Céčka. Béčko v pátek večer nastoupilo ve smíšené sestavě proti týmu ze Slopného. Za plných sestav se mělo jednat o vyrovnaný zápas, avšak dle FRI nastoupených sestav měl soupeř papírovou převahu. I v tomto utkání se nakonec ukázala důležitost neztratit čtyřhry, což se bohužel v případě domácích stalo a utkání tedy skončilo nejtěsnějsím rozdílem 8:10 ve prospěch soupeře. Bé tým však i po této prohře drží bezpečné sedmé místo v tabulce.

Céčko mělo situaci ještě komplikovanější tím, že na posledním místě tabulky musí sbírat body kde může. Avšak do sobotního utkání v Napajedlích ze sestavy vypadli hned tři základní hráči. Výkonová převaha soupeře byla v tomto případě drtivá a podle toho také vypadal celý průběh utkání, kdy se Céčku podařilo dosáhnout alespoň na jeden čestný bod vydřeným vítězstvím. Tento zápas nechť je dalším varováním před hrozícím sestupem, a přestože je rozdíl od sestupové pozice pouze jediný bod, pro Céčko to znamená, že musí vyhrát ještě minimálně jedno utkání. Do konce sezóny jich ale zbývají poslední tři.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko čtyři kola před koncem stále na druhém místě

Publikováno: 21.02.2023 | Autor: jiri.volf

Další dva zápasy v kraji má za sebou Áčko, v sobotu, 18.2. cestovalo do Štítné nad Vláří. Zatímco Domácí Štítná nastoupila v maximální sestavě, naše Áčko muselo sáhnout do rezerv, což způsobilo, že domácí byli v zápase jasnými papírovými favority. Již v půli utkání za stavu 9:1 pro domácí tým bylo téměř rozhodnuto, domácí v klidu dovedli utkání ve svůj prospěch. Naše Áčko už jen ke konci korigovalo výsledek na konečných 6:12.

Hned další den poté již téměř v plné sestavě cestovali do Lubné, kde oproti předchozímu utkání bylo naše Áčko v mírné převaze. A podle toho se také utkání vyvíjelo. Naši kluci si hned na začátku vypracovali šestibodový náskok, který již poté drželi až do konce utkání a odváží si zaslouženě další čtyři body za výsledné skóre 6:12 z herny soupeře.

Víkendový zisk pěti bodů i po tomto víkendu znamená, že se Áčko stále drží na průběžné druhé pozici :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Zrušení tréninků mládeže během jarních prázdnin

Publikováno: 13.02.2023 | Autor: jiri.volf

Z důvodu jarních prázdnin tento týden rušíme oba dva tréninky mládeže. Po jarních prázdninách dne 21.2. opět v 16:30 pokračujeme :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Holešovská ztráta, dobytí Horní Bečvy a double Vysokého Pole

Publikováno: 06.02.2023 | Autor: jiri.volf

V tomto víkendu se odehrála čtyři utkání. Jako první utkání sehrálo v pátek večer na domácí půdě Céčko, kde hostilo bé-tým z Vyskokého Pole. Dle předpokladů se mělo jednat o vyrovnané utkání s mírnou převahou hostů, a přesně takto tomu odpovídal i průběh. Více štěstí v závěru však měli hosté, kdy celé utkání rozhodl až poslední zápas. Výsledné skóre tedy 8:10 pro hosty.

Další dvě utkání proběhla v sobotu, krátce po poledni se v herně Holešova odehrával boj našeho Áčka. I zde platilo, že se mělo jednat o poměrně vyrovnané utkání s mírnou převahou domácího týmu. Tady však se hned na začátku podařilo domácímu týmu našim klukům poodskočit a až do konečného finiše si tento náskok podrželo. Áčko si tedy z Holešova odváží pouze jeden bod za výsledné skóre 6:12.

Sobotní pozdní odpoledne Béčko cestovalo opět za soupeřem z Vysokého Pole. Bohužel přestože dle předpokladů se mělo jednat o vyrovnané utkání, naše Béčko muselo cestovat bez stěžejních opor týmu. Domácí tým se tak dostal do pozice favoritra s výraznou výkonnostní převahou, kterou také bez problémů dokázal využít ziskem 14 výher oproti pouhým 4 výhrám našich kluků.

Celou víkendovou anabázi završilo v neděli Áčko v Horní Bečvě, odkud se podařilo dovést jedinou výhru tohoto víkendu. I tady se mělo jednat o vyrovnané utkání, tentokrát s mírnou převahou našeho Áčka. Ještě těsně za polovinou utkání bylo vše vyrovnané a otevřené, avšak konec již jednoznačně ovládlo naše Áčko, když posledních šest zápasů dokázalo vyhrát. Utkání skončilo poměrem 6:12.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Sezóna pokračuje, za námi již tři lednová kola

Publikováno: 30.01.2023 | Autor: jiri.volf

Druhá půle sezóny se pomalu rozjela a stolní tenis se vrátil do aktivní fáze. Tým A vstoupil do druhé půle sezóny asi nejlépe, kde v prvních třech utkáních okusil všechny možné scénáře, výhru, prohru a remízu. Béčku se vstup do druhé půle nevydařil a všechny tři utkání skončily prohrou. Céčku se podařilo poprvé v sezóně prolomit bariéru a ze dvou utkání si přináší první výhru. Pokračuje nám i série utkání OLM, kde naši mladíci bojují o každý set. Již 6. ledna se zúčastnili dalšího BTM ve Vsetíně, kde opět skončili s dobrými výsledky. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé utkání :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Konec roku ve znamení vánočních mysločovských turnajů

Publikováno: 09.01.2023 | Autor: jiri.volf

Jak už je v Mysločovicích tradicí, i letos proběhly vánoční turnaje ve stolním tenisu. Dne 26. 12. 2022 se konal štěpánský vánoční turnaj, kterého se účastní hráči i z dalekých krajů. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 28 hráčů z 11 různých oddílů. Vše jako obvykle proběhlo v nádherném povánočním duchu a přátelské atmosféře, tedy není divu, že obliba tohoto turnaje neustále roste :-) Ve dvouhrách nakonec celý turnaj vyhrál mysločovský odchovanec Michal Adamec z TJ Sokol Kostelec, který ve finále zdolal dalšího mysločovského odchovance Milana Kolaříka z PPK Malenovice. Třetí místo nakonec vybojoval David Chmelík z TJ Sokol Praha-Běchovice nad domácím Radkem Žákem. Ve čtyřhrách první místo vybojovala dvojice Zdeněk a Dominik Gazdoš nad dvojicí Radek Kalod a Radim Kuřil z TJ Vlast Ježov (celkové výsledky ZDE, fotogalerie ZDE). 

O dva dny později, tedy 28. prosince proběhl i vánoční turnaj mládeže, kde se zúčastnilo deset dětí. I tento turnaj proběhl již tradičně v pohodové a volné atmosféře. Pro všechny účastníky bylo připraveno nejen potřebné občerstvení, ale i památeční medaile a spousta cen. Tři nejlepší obdrželi i poháry. První místo po bratrském souboji nakonec vybojoval Filip Břenek, Tonda Břenek tedy bral druhé místo. Třetí místo pak opět v bratrském souboji vybojoval Filip Volf nad Jakubem Volfem. Na dalších místech se pak umístily Magda Kračinová, Petr Kamenec, Marie Fryštacká, Tomáš Utinek, Ondřej Fryštacký a Jana Látalová (ZDE malá kolekce fotografií z turnaje).

 

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Krátké ohlédnutí se za první polovinou sezóny

Publikováno: 21.12.2022 | Autor: 0

Máme za sebou první polovinu sezóny. Stručně zde vyhodnotíme uspěchy i neúspěchy a možnosti i nemožnosti jednotlivých týmů, V této sezóně poprvé můžeme použít i analýzu FRI, což není nic jiného než jakýsi index poměru sil aplikovaný na čtyři roviny porovnání, první z nich (FRI-max) nám ukazovala potenciální rozložení sil při nejvýkonnějších sestavách, druhý (FRI-real) přesně ukázal skutečný poměr sil sestav, které v utkání nastoupily, třetí index (FRI-sets) pak udává poměr splněného výkonu, kdy se pro rozhodování použijí vyhrané sety. Všechny tyto tři analýzy jsou brány pouze ze zápasů, které se skutečně odehrály, tedy WO se do nich nezapočítávají. Jako doplňkovou čtvrtou FRI-score analýzou je pak skutečný poměr vyhraných zápasů, včetně WO. Pojďme si tedy rozebrat první polovinu sezóny z pohledu každého týmu :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Důležité informace ohledně tréninků mládeže

Publikováno: 11.12.2022 | Autor: volf

Bohužel z personálních důvodů jsme nuceni změnit trénovací dny mládeže stolního tenisu. Současně s tím však navyšujeme dobu tréninků ze dvou hodin týdně na tři hodiny v těchto časech:

Úterý: Od 16:30 - 18:00
Čtvrtek: Od 16:30 - 18:00

Změna je platná již od 12. 12. 2022. Současně s tím upozorňujeme, že poslední trénink roku 2022 proběhne v úterý 20. 12 2022.  První trénink mládeže v novém roce pak proběhne již v úterý 3. 1. 2023 dle nového výše uvedeného rozpisu.

Od nového roku dojde i ke zvýšení poplatku za tréninky mládeže, dle nových pravidel TJ Sokol Mysločovice je stanoven členský poplatek za člena do 18 let na 1000 kč ročně s možností půlroční platby 500 kč. Tato je splatná do 31. 1. 2023 (v případě dvojité splátky pak druhá je splatná do 31. 7. 2023).

Děkujeme za pochopení.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Béčko dobylo KST, Céčko bere remízu

Publikováno: 06.12.2022 | Autor: volf

Po týdnu opět víkend a v plánu dvě utkání. Béčko po výborných výkonech tentokrát zavítalo v pátek na půdu KST Zlín, kde od 19:15 začala bitva o další body. FRI-max naznačovalo, že to bude velmi vyrovnaný zápas, kde naše Béčko mělo jen o něco vyšší převahu. Avšak dle nastoupených sestav to měla být již výrazná převaha a tedy dle těchto hypotéz by Béčko nemělo mít žádné potíže. Ale začátek se lépe vydařil domácím, kdy se dostali do vedení 3:1. To však bylo od domácích na delší dobu vše a Béčko po brzském dorovnání se chopilo otěží a rozjelo stroj, který se domácím podařilo zastavit až ve chvíli, kdy už Béčko dosáhlo devíti bodů. To už prakticky bylo rozhodnuto. Domácímu týmu se nakonec povedlo ještě skóre zkorigovat na konečný stav 6:12. Dle FRI tak opět Béčko podalo naprosto stabilní a očekávaný výkon vzhledem k papírovým předpokladům.

Naprosto odlišný průběh utkání však probíhal v domácí herně, kde mysločovské Céčko přivítalo tým ze Slopného. Dle FRI se i tady mělo jednat o naprosto vyrovnané utkání s minimální výkonnostní odchylkou. Čtyřhry dopadly dle očekávání, oba týmy braly po bodu. Poté však se opratí chopili hosté a nasadili tempo, kterému naše Céčko nestačilo. Remízové mety bylo dosaženo již ve dvanáctém zápase za stavu 3:9 pro hosty. Dalo by se říct skoro identický průběh jak v případě Bé týmu. Asi nikdo již o výsledku neměl pochyby. Ale Céčko to je kádr, který šlape naplno až do konce. To co následovalo je velmi odhodlaný a úctihodný výkon, když kluci sebrali všechny síly a byť už byl ve hře pouze jediný bod, dokázali se vzchopit a z téměř prohraného utkání nakonec vyždímali remízový stav. Klukům za tento výkon patří velký obdiv a budeme doufat, že definitivně přerušili černou šňůru proher vedoucí od začátku této sezóny.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Bodovací turnaj mládeže ve Slavičíně

Publikováno: 06.12.2022 | Autor: volf

V sobotu, 3. 12. se konal další díl seriálu bodovacích turnajů mládeže, tentokrát ve Slavičíně. Za náš oddíl se opět účastnili tři mládežníci, přičemž každého čekalo právě sedm zápasů s různými styly i výkonnostmi. Na turnaji bylo celkem 110 dětí, z toho na turnaji B, kterého se účastlili i naši, bylo pouze 56. I přestože byl turnaj tentokrát poznamenán velmi dlouhými pauzami mezi zápasy, opět naše mládež podala krásné výkony opět s kladnými výsledky. Celkové pořadí turnaje je ZDE.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Přesun tréninku mládeže výjimečně na úterý

Publikováno: 04.12.2022 | Autor: volf

Vzhledem k tomu, že zítra navštěvuje naše rodiny Mikuláš s čerty, překládáme zítřejší trénink mládeže výjimečně na úterý od 17ti hodin. Doufejme, že po zítřejších pekelných únosech nám ještě nějaká mládež zbyde :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko i Béčko slaví, trápení Céčka pokračuje

Publikováno: 29.11.2022 | Autor: volf

Jsou za námi další čtyři utkání sezóny, kde Áčko navazuje na výborný start do sezóny a z obou domácích víkendových utkání bere plný počet bodů, když v sobotním utkáni přehrála oddíl TJ Vidče poměrem 13:5 a v neděli Sokol Vsetín B poměrem 11:7.

Béčko tentokrát cestovalo do Bohuslavic nad Vláří s touhou napravit zaváhání z minulého týdne. Po zvolené strategii dostat před zápasem do sebe nějakou energii se záměr vyplatil a Béčko si přivezlo z venkovního prostředí výhru 6:12.

Céčko v pátek doma hostilo kluky z Orla Kašavy B s tím, že by již rádi prolomili smůlu. Avšak i tento soupeř se nakonec ukázal silnější a tedy Céčko i z tohoto utkání odchází s prohrou 3:15.

Nyní zkusíme podrobněji rozebrat jednotlivá utkání.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Domácí neúspěch Béčka s Rokytnicí

Publikováno: 21.11.2022 | Autor: volf

Páteční duel mezi domácím Béčkem a hosty z Rokytnice skončil pro domácí vysokou prohrou, přestože se podle FRI indexu mělo jednat o téměř vyrovnané utkání. Béčko určitě nezačalo špatně a až do necelé poloviny utkání drželo se soupeřem krok. Ve stavu 4:4 se však nad bodovým kontem domácích uzavřel strop a od této chvíle narůstalo skóre pouze hostům. Konečná hodnota skóre tedy 4:14 ve prospěch hostů.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

OLM - start druhé třetiny ve Slavičíně

Publikováno: 16.11.2022 | Autor:

OLM vstoupila do druhé třetiny. V této soutěži je pro naše kluky velmi těžké konkurovat výběrům ostatních oddílů zkušených juniorů, ale i přes to se podařily některé velmi hezké výsledky. Třeba ale opravdu vzít v úvahu, že do soutěže nasazujeme hlavně nováčky, aby se seznámili i s jinými styly her a jiným prostředím. Po první remíze právě se Slavičínem doma i nyní kluci odváží dva získané body. Každý takovýto získaný bod je důležitý pro získání další motivace.

Příští zápas kluky čeká cesta do Slopného, se kterým v prvním zápase sehráli také krásné a důstojné utkání, kde se doma podařilo získat čtyři výhry. Doufejme že i ze Slopného se nějaké body podaří přivést :-) 

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Plně pingpongový víkend je za námi, odehrány všechny soutěžní třídy

Publikováno: 13.11.2022 | Autor: volf

Tento víkend byl soutěžním víkendem pro všechny družstva, hrálo se v OLM, okrese i kraji. Přinášíme podrobné informace o všech průbězích utkání. Nově u okresních a krajských zápasů použijeme i FRI (force ratio index), což je procentuelní vyjádření poměru sil ve třech hodnotách, první je FRI-max pro utkání za předpokladu, že utkání odehrají právě čtyři hráči soupisky s nejvyšším STR. druhý FRI-real udává skutečný poměr sil dle skutečných sestav opět dle STR, třetí FRI-score je vypočteno dle konečného dosaženého bodového skóre.

Pojďme tedy na samotné hodnocení všech utkání.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovští junioři na druhém krajském bodovacím turnaji, tentokrát ve Vsetíně

Publikováno: 07.11.2022 | Autor: volf

V neděli,  6. listopadu se naši junioři účastnili dalšího krajského bodovacího turnaje, tentokráte ve Vsetíně. Součástí výpravy byli opět Filip a Jakub Volfovi, nově také Magda Kračinová. Opět jen dodáme, že tyto turnaje jsou u mladých hráčů velmi oblíbené, neboť jsou dělané tak, aby si mezi sebou zahráli hráči pokud možno se sobě rovnými. I včera byli všichni tři maximálně spokojeni. ZDE je dostupná výsledková listina. Ze sedmi utkání, které každý odehrál, se Filipovi podařilo vyhrát 5, Kubovi a Magdě 4, což je nádherný úspěch. Další bodovací turnaj mládeže bude v sobotu, 3. 12. 2022 ve Slavičíně, kam opět bude vytvořena výprava :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Zlínští orli ubránili svoji pevnost, Kostelec v Mysločovicích padl

Publikováno: 07.11.2022 | Autor: volf

V pátek večer pokračovaly okresní soutěže dalšími dvěmi utkáními mysločovských týmů Béčka a Céčka. Céčko tentokrát cestovalo do prostředí zlínských orlů, kde za domácí nastoupila výhradně mládežnická generace, se kterými nedávno změřili síly i mysločovští junioři. Rozjezd Céčka byl famózní, podařilo se vyhrát obě čtyřhry a první dva zápasy dvouher. Pak ale již ale soupeř srovnal krok a utkání se začalo vyrovnávat. Bohužel skóre domácích orlů za polovinou utkání začalo růst rychleji než našemu Céčku, až nakonec vyústilo v celkovou výhru domácích 11:7. Ani tentokrát se klukům nepodařilo zlomit nepříjemné statistiky, po pěti kolech se prozatím krčí na předposledním místě tabulky :-(

V souběžném čase pak v domácí herně Béčko hostilo tým z Kostelce. Důležité body za čtyřhry se rodělily a začala přetahovaná. Až do samého konce nebylo nic rozhodnutého ani jasného, většina utkání byla nesmírně vyrovnaná a mohla dopadnout tak či tak. Avšak jako první stěžejního milníku zajišťujíciho minimálně remízu dosáhlo domácí Béčko s dvoubodovým náskokem. To byl stav, kdy veškerá pohoda a klid byl na straně domácích, zatímco soupeři už zbyla pouze šance na dorovnání. V předposledním utkání však padla i poslední naděje soupeře, když desátý bod zůstal v domácí herně. Utkání se podařilo dotáhnout do výherního skóre 10:8. 

Celý článek »

rubrika: Nezařazeno | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko bere víkendový double plným počtem bodů

Publikováno: 02.11.2022 | Autor: volf

Uplynulý víkend, kdy na okrese byla přestávka, v kraji se bojovalo a Áčko čekala doma dvě utkání. V sobotu večer doma přivítalo tým ze Štítné nad Vláří. Kluci v plné sestavě zvládli obě čtyřhry, což je výborný předpoklad k úspěchu. Po první sérii zápasů se domácí dostali do vedení 5:1 a mohli tedy hrát v pohodě, oproti soupeři, který se dostal pod tlak. Hostům se podařilo tento zápas dotáhnout na rozdíl dvou bodů, ale víc již nedokázali a tedy čtyři body pro domácí jsou sladkou odměnou za bojovnost. Utkání skončilo 11:7.

Hned v neděli dopoledne Áčko pokračovalo dalším domácím utkáním, kdy nastoupilo proti nováčkovi krajské třídy, oddílu z Lubné. Obě čtyřhry si družstva rozdělila, avšak po první velmi krásné a bojovné sérii šli domácí opět do vedení 5:1, což je opravdu stav, kdy se hraje s uvolněním a klidem oproti soupeři, který je pod tlakem. Druhá série, která však byla velmi vyrovnaná a bohatá na pětisetové zápasy, však opět byla k domácímu týmu nakloněnější a těsně za polovinou utkání byl již stav 8:2. Tohle už bylo pro hosty kritické. I přes tento průběh se bojovalo až do konce, hostům se však podařila už jen kosmetická úprava konečného skóre na 14:4

Po šesti utkáních tak mysločovskému Áčku patří pátá pozice v tabulce. 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Zrušení tréninku mládeže dne 27. 10. 2022

Publikováno: 26.10.2022 | Autor: volf

Plánovaný čtvrteční trénink mládeže dne 27. 10. 2022 se z důvodu školních prázdnín a pátečního svátku ruší, následující pondělní tréninky již proběhnou standardně podle rozvrhu.

Děkujeme za pochopení.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Další kola mistrovských soutěží v podání pěti mysločovských týmů

Publikováno: 20.10.2022 | Autor: volf

Další kompletní série zápasů je za námi, své utkání odehrálo pět mysločovských družstev. Ne všechna utkání však proběhla ideálně podle našich představ či očekávání. 

Dne 14.10. jako první odehrálo svoje páteční utkání na domácí půdě Béčko, které se utkalo s dosavadním leaderem soutěže, a to s Áčkem týmu z Vysokého Pole. Vyrovnané utkání, které rozhodl až poslední zápas, skončilo však tím nejtěsnějším a tedy nejsmutnějším rozdílem ve prospěch hostů, tedy domácí Béčko tento zápas prohrálo za výsledného skóre 8:10.

V sobotu, o den později, a opět v domácí herně nastoupilo domácí Áčko proti holešovskému Béčku. V tomto utkání však domácí kluci již od začátku převzali otěže a krok za krokem se hostům bodově vzdalovali. Nutno říct, že hosté se i přes pro ně nepříznivý průběh utkání dál snažili, ale na víc než šest výher nedosáhli. Domácí Áčko tedy navazuje na výhru z minulého víkendu a i toto utkání vyhrává poměrem 12:6.

V úterý, 18.10. tým účastněný v poháru Zlínský Švec vyrazil do nedalekých Malenovic. Tady bylo velmi těžké odhadnout, jak utkání dopadne, tříčlenná okresní výprava z Mysločovic bojovala, ale kluci z Malenovic byli připraveni o něco lépe a tento vzájemný zápas o postup do dalšího kola vyhráli poměrem 7:3. Mysločovice tedy sestupují do nižšího pavouka, kde ještě mohou zabojovat o třetí místo.

Ve středu 19.10. od 17ti hodin v domácí herně nastoupili naši junoři proti kosteleckým juniorům. Bohužel ani napodruhé se nepodařilo prolomit neúspěšnou šňůru výsledků, když kluci ztratili všechna útkání. Opět je třeba konstatovat, že proti velmi silnému a trénovanému výběru předvedli statečný a nebojácný výkon. Ale i jejich výkony se postupně zvedají a třeba již příště přinesou další body do společné pomyslné kasičky.

Ve stejný den o hodinu později ve Vysokém Poli bojovalo mysločovské Céčko proti domácímu Bé týmu. Tento soupeř je pro Céčko prozatím takovou malou nedostupnou tvrzí, a stejně tomu bohužel bylo i  tentokrát, kdy i přes vytrvalost a píli mysločovských bojovníků si domácí po celou dobu hlídali svůj náskok a utkání dovedli až ke konečnému výsledku 12:6.

Nezbývá než popřát všem týmům hodně štěstí do dalších útkání :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovští junioři v souboji se Slavičínem a pod drápy zlínských Orlů

Publikováno: 14.10.2022 | Autor: volf

Tento týden čekala naše mladíky hned dvě utkání. První utkání se hrálo v domácí herně ve středu od 17ti hodin, kdy k nám dorazili mladíci ze Slavičína. Celé toto utkání se vedlo v krásném sportovním duchu a po celou dobu velmi vyrovnané. Zlatým hřebem večera byl poslední souboj mezi domácím Jakubem Pavlištíkem a slavičínským Martinem Zvonkem, který svým přístupem a kvalitou patřil spíše do předních okresních tříd dospělých. Tento poslední duel vyhrál Kuba, čímž docílil toho, že utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 5:5.

Další den jsme tentokrát cestovali do centra Zlína do hnízda zlínských Orlů. Kluci věděli a byli připraveni na to, že to nebude vůbec snadné utkání, jejich Á tým suverénně vede soutěž bez jakéhokoliv odporu, tedy není žádným zklamáním, že kluci nezískali ani jeden bod. Byly to ale důležité nabité cenné zkušenosti a seznámení se s elitním výběrem zlínského okresu :-) Nezbývá tedy než poděkovat soupeři za profesionální přístup k zápasům a naším mladíkům za vytrvalost, bojovnost a statečnost, se kterou do zápasů nastoupili 

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendové výsledky mysločovských týmů

Publikováno: 10.10.2022 | Autor: volf

Máme za sebou další víkend plný stolního tenisu ve všech soutěžních družstvech. Jako první přivítalo v pátek od 18ti hodin naše Céčko hosty z PPK Malenovic ve třetí okresní soutěži. V sobotu nato od 17ti hodin v domácí herně probíhal souboj mezi naším Áčkem a TJ Sokol Vsetín o třetí místo prvního stupně Českého poháru. Neděle byla pingpongově nejvydatnější, neboť v dopoledních hodinách od 10:30 hostilo Áčko sokoly z Horní Bečvy z druhé krajské třídy, Béčko cestovalo do Luhačovic, aby ve stejný čas 10:30 odehrálo utkání druhé okresní třídy, a naši junioři cestovali do Ostrožské Nové Vsi, kde se konal krajský bodovací turnaj mládeže.

Přinášíme podrobné informace včetně výsledků ze všech akcí.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mládežníci z Mysločovic poprvé v sezóně v mistrovském utkání

Publikováno: 06.10.2022 | Autor: volf

Tak už i naši následovníci mají za sebou první zápas nové sezóny, v domácí herně jsme přivítali mládežníky ze Slopného. A jak už to tak bývá, děti byly řádně natěšeni :-)

Nutno říct, že kluci si zápas vysloveně užívali, byly vidět mnohé krásné výměny a některé údery by mohli závidět i leckteří hráči soutěže dospělých :-) Sice na skóre vyhráli kluci ze Slopného, když z deseti bodů jich získali 6, ale i první 4 body jsou pro naše mladíky zadostiučinění :-) Budeme věřit, že jim chuť a píle bojovat dále zůstane a vyroste z nich nová generace a naděje mysločovského stolního tenisu. 

Zde ještě další fotografie z tohoto utkání.

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Krajské soutěže odstartovány, Áčko zamířilo do hradišťského okresu

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: volf

V sobotu startovaly první zápasy krajských druhých tříd. Áčko cestovalo ke svému zahajovacímu utkání do Dolního Němčí, bohužel bez čtvrtého hráče stabilního základu. Soupeř oproti tomu postavil velmi kvalitní a vyrovnanou sestavu, což hned po první sérii naznačilo, jakým směrem se utkání bude vyvíjet. Utkání skončilo stavem 13:5 ve prospěch Dolního Němčí. Přesto se hrálo naplno do posledních míčků. Áčko si tedy z prvního zápasu odváží jeden bod.

Druhý nedělní zápas s AMON Kunovice měl bohužel podobný scénář, Áčko bez čvrtého hráče proti vyrovnanému a silnému týmu. Přes jakoukoliv snahu však od začátku za delší konec tahalo právě domácí družstvo, které nakonec dokráčelo k celkovému skóre 13:5 ve svůj prospěch.

V sobotu, 8.10.2022 od 17ti hodin Áčko sehraje utkání Českého poháru v domácím prostředí se Vsetínem, bude se hrát o třetí místo prvního stupně. Všichni fanoušci stolního tenisu jsou srdečně zváni 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Okresní double Mysločovice vs Šarovy

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: volf

Tento víkend ve stejný čas v pátek večer dvě bitvy dvou oddílů, takto by se dalo charakterizovat dvojité utkání okresních soutěží mezi Mysločovicemi a Šarovami. Na domácí půdě se představila obě Béčka oddílů druhé okresní třídy (na fotce), zatímco na jiné straně okresu v Šarovech proti sobě nastoupila Céčka ze třetí okresní třídy.  

Béčko po vynikajícím výkonu z prvního zápasu pokračuje stabilními a vyrovnanými výkony celé sestavy, kdy získalo všech prvních osm utkání v řadě a soupeř se prvního bodu dočkal až v devátém zápase. To už ale bylo pro soupeře hodně těžké, Béčko nakonec dotáhlo stav až do konečného skóre 14:4 a vyhrává tímto i druhé utkání v nové sezóně.

Naproti tomu obě Céčka nastoupila ke svým úvodním zápasům sezóny. Tady ale byl průběh utkání zcela odlišný. Celou dobu bylo skóre naprosto vyrovnané, chvíli měli bod navíc domácí, chvíli hosté, ale ani jednomu týmu se nepodařilo odskočit na dvoubodový rozdíl, který by vedl ke zlomení odporu soupeře. Nutno říci, že mysločovské Céčko má rovněž vyrovnanou sestavu. Z těchto informací je tedy již zřejmé, že celé utkání dospělo do nerozhodného stavu 9:9 a obě družstva si odnáší do týmové kasičky po dvou bodech.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko odstartovalo novou sezónu Českého poháru v Hulíně

Publikováno: 22.09.2022 | Autor: volf

V sobotu 17. 9. v odpoledních hodinách pokračoval další program mysločovského stolního tenisu úvodním zápasem Áčka s týmem SK Spartak Hulín prvního stupně Českého poháru. Áčko v tomto utkání splnilo roli favorita a z Hulína si odváží výhru 9:1 

Tato výhra posouvá Áčko do semifinále, kde se utkají s ST Amon Kunovicemi. Toto semifinále proběhne již tuto sobotu, 24. 9. v 17 hodin v domácí herně. Budete-li mít v daný čas dlouhou chvíli, přijďte se podívat a podpořit domácí tým, určitě se bude na co dívat 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

První vystoupení sestavy Béčka v Loukách

Publikováno: 21.09.2022 | Autor:

Okresní sezóna odstartovala a Béčko v sobotu dopoledne absolvovalo první zatěžkávací zkoušku, čekal je nový tým druhé okresní soutěže, KPST SK Louky B. Nutno říct, že sezóna nemohla začít zajímavějším zápasem :-) Za naše Béčko totiž nastoupili Jiří Volf, který ještě nedávno hájil barvy právě týmu z Louk, dále ostřílený matador Mysločovic Zdeňa Gazda a slavnostně se nám do týmu vrátili po několika letech také Pepa Musil a Svaťa Jančík :-)

Přinášíme krátké zhodnocení zápasu slovy Jiřího Volfa :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Český pohár 2022

Publikováno: 21.09.2022 | Autor: volf

Dne 3. září se mysločovští stolní tenisté účastnili tabulkového turnaje druhého stupně Českého poháru konaného v Ostravě. Kluci vyrazili v sestavě zleva Milan Ščepka, Svaťa Jančík a Filip Mokrý. Pro mysločovský pinec to byla premiéra a čest se utkat i s ligovými týmy. Přinášíme shrnutí tohoto zájezdu slovy Fildy Mokrého jakožto velitele výpravy :-)

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Tréninky mládeže opět začínají

Publikováno: 02.09.2022 | Autor: 0

Současně se zahájením sezóny i u nás opět zahajujeme tréninky mládeže, které se oproti loňskému roku budou konat ve dnech pondělí a čtvrtek vždy od 17ti hodin. První trénink začíná ve čtvrtek, 8. září 2022 v 17 hodin. I letos se naši junioři zapojí do okresní ligy mládeže, kde odehrají celkem 15 utkání :-) 

Jak již většina postřehla, podařilo se zakoupit spoustu trénovacích pomůcek, včetně neúnavného automatu, kterého si mládež hned od počátku oblíbila :-) I letos plánujeme do tréninkových aktivit zapojit i okresní profesionální trenéry. 

Od tohoto roku však nám již povinnost k oddílu přikazuje uhradit provozní členský příspěvek ve výši 300 kč za období září - prosinec. Poplatek je splatný do konce září. 

Připomínáme, že na tréninky a případné zápasy je nutné nosit a používat čisté sálové obutí s nečernou podrážkou.

Tedy ve čtvrtek 8. září se na vás těšíme.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

A je to tu, nová sezóna stolního tenisu startuje :-)

Publikováno: 02.09.2022 | Autor: volf

Je po prázdninách a nová sezóna stolního tenisu nám startuje :-) A nutno říci, že startuje ve velkém stylu, neboť A tým čeká zítra cesta do Ostravy, kde sehrají tabulku druhého stupně Českého poháru. Při této příležitosti si změří síly mimo jiné nejen s divizním týmem zlínských Orlů, ale také s SK Svinov, účastníkem třetí ligy. Budeme klukům přát hodně štěstí a hlavně spoustu sportovních zážitků 

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Zrušení tréninku mládeže

Publikováno: 17.05.2022 | Autor: volf

Dobrý den, 

dnes bohužel musíme trénink mládeže z časových důvodů zrušit. Ve čtvrtek proběhne trénink mládeže již normálně.

Děkujeme za pochopení

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Tento týden odpadají veškeré tréninky stolního tenisu

Publikováno: 14.03.2022 | Autor: volf

Z personálních důvodů odpadají tento týden ve dnech 15. - 17. 3. veškeré tréninky mládeže. Pokud nebude sděleno jinak, další trénink mládeže dne 22.3. již proběhne dle plánu. 

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovští sportovci na okresním přeboru mládeže ve Slavičíně

Publikováno: 22.02.2022 | Autor: volf

Další ročník okresního přeboru mládeže je minulostí. Oddíl sokolu letos do Slavičína vyslal čtyři hráče kategorie mladších žáků, jmenovitě Marušku Fryštackou, Filipa Volfa, Filipa Břeňka a Tomáše Kutru, starší žáky reprezentoval Kuba Pavlištík.

Všichni bojovali srdnatě a vzorně hájili mysločovský oddíl, za což jim všem patří velké poděkování. Největšího úspěchu ve své kategorii však dosáhl Filip Břenek, který si ze Slavičína odvezl druhé místo :-) A nutno říci, že naprosto zaslouženým výkonem, Fildo, gratulujeme a doufáme v další podobné úspěchy :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Okresní přebory mládeže ve Slavičíně

Publikováno: 10.02.2022 | Autor: volf

Dne 20.2.2022 se ve Slavičíně uskuteční tradiční okresní přebory mládeže. Na tyto přebory mohou jet všichni registrovaní hráči automaticky. Oddíl má dále možnost poslat na přebory i neregistrované hráče. Tedy pokud bude mít vaše dítě zájem se přeborů zúčastnit, dejte nám co nejdříve vědět. 

Podle zájmu TJ Sokol Mysločovice vyšle potřebný počet aut. Již teď je volných 6 míst :-)

Dnešní trénink mládeže proběhne standardně od 17ti hodin.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Zrušení tréninku mládeže

Publikováno: 02.02.2022 | Autor: volf

Dne 3. 2. 2022 neproběhne z organizačních důvodů plánovaný trénink mládeže. Tréninky však následující úterý již proběhnou.

Děkujeme za pochopoení.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Tréninky mládeže

Publikováno: 20.12.2021 | Autor: volf

V letošním roce proběhnou poslední tréninky mládeže tento týden 21. a 23. 12. od 17 hodin. Po novém roce pokračujeme dne 4. 1. 2021 (během vánočních svátků tréninky mládeže nebudou).

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Vánoční turnaj mládeže

Publikováno: 20.12.2021 | Autor: volf

Oddíl stolního tenisu v Mysločovicích pořádá v úterý 28. 12. 2021 turnaj mládeže. Občerstvení pro mladé hráče bude zajištěno. Účast na turnaji je bezplatná.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Obnovení aktivit mládeže

Publikováno: 13.12.2021 | Autor: volf

Vážení rodiče,

vzhledem k příznivému stavu vývoje v naší obci znovu otevíráme aktivity stolního tenisu mládeže v Mysločovicích. První trénink po pauze proběhne již zítra, 14. 12. 2021 od 17ti hodin v herně. 

Zítra ještě upřesníme informaci, zdali bude sehrán tuto sobotu plánovaný turnaj mládeže.

Tedy zítra na viděnou se těšíme na vás :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Dočasné zastavení všech aktivit mládeže

Publikováno: 22.11.2021 | Autor: volf

Bohužel situace kolem Covid-19 nám dále nedovoluje pokračovat v aktivitách mládeže. Z preventivních a kapacitních důvodů jsme tedy nuceni dnešním dnem počínaje zastavit veškeré aktivity stolního tenisu mládeže. Plánované dnešní utkání okresní ligy mládeže v Otrokovicích je taky odloženo. 

Další informace budou sdělovány prostřednictvít tohoto webu, prosíme tedy o jeho sledovanost. Aby vám neunikla žádná informace, můžete si nastavit notifikaci obsahu na váš e-mail (postupujte podle návodu zde)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Tréninky mládeže

Publikováno: 27.10.2021 | Autor: root

Prosíme rodiče, aby pravidelně sledovali tento web, pomocí kterého budou informováni o změnách a aktivitách mládeže stolního tenisu. Pokud budete chtít informace odesílat do Vašeho emailu, zaregistrujte si přes odkaz "Odběr novinek" Vaši adresu s odběrem rubriky "Mládež".

Tento týden (26.10. - 28.10.2021) jsou tréninky mládeže zrušeny. Děkujeme za pochopení. Příští týden by již měly tréninky běžet podle standardního rozvrhu.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Prvotní spuštění webu WWW.STMYSLOCOVICE.CZ

Publikováno: 26.10.2021 | Autor: root

Dnes byl spuštěn provoz tohoto webu. Tyto stránky budou postupně obsahově doplňovány a vyvíjeny tak, aby poskytovaly maximální informace o všech činnostech oddílu stolního tenisu sokolu Mysločovice.
Na tomto webu budou prezentovány veškeré informace, zejména pak v rubrice pro "Mládež". Pokud si budete přát, můžete si nechávat posílat notifikace o nových příspěvcích na váš email, použijte odkaz "Odběr novinek" v pravé části okna (ZDE stručný návod).

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

OLM 2022-10-05 - Mysločovice - Slopné

Publikováno: 06.10.2022 | Autor: volf

rubrika: | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3