Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Okresní double Mysločovice vs Šarovy

Okresní double Mysločovice vs Šarovy

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: Jiří Volf

Tento víkend ve stejný čas v pátek večer dvě bitvy dvou oddílů, takto by se dalo charakterizovat dvojité utkání okresních soutěží mezi Mysločovicemi a Šarovami. Na domácí půdě se představila obě Béčka oddílů druhé okresní třídy (na fotce), zatímco na jiné straně okresu v Šarovech proti sobě nastoupila Céčka ze třetí okresní třídy.  

Béčko po vynikajícím výkonu z prvního zápasu pokračuje stabilními a vyrovnanými výkony celé sestavy, kdy získalo všech prvních osm utkání v řadě a soupeř se prvního bodu dočkal až v devátém zápase. To už ale bylo pro soupeře hodně těžké, Béčko nakonec dotáhlo stav až do konečného skóre 14:4 a vyhrává tímto i druhé utkání v nové sezóně.

Naproti tomu obě Céčka nastoupila ke svým úvodním zápasům sezóny. Tady ale byl průběh utkání zcela odlišný. Celou dobu bylo skóre naprosto vyrovnané, chvíli měli bod navíc domácí, chvíli hosté, ale ani jednomu týmu se nepodařilo odskočit na dvoubodový rozdíl, který by vedl ke zlomení odporu soupeře. Nutno říci, že mysločovské Céčko má rovněž vyrovnanou sestavu. Z těchto informací je tedy již zřejmé, že celé utkání dospělo do nerozhodného stavu 9:9 a obě družstva si odnáší do týmové kasičky po dvou bodech.

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3