Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Áčko i Béčko slaví, trápení Céčka pokračuje

Áčko i Béčko slaví, trápení Céčka pokračuje

Publikováno: 29.11.2022 | Autor: Moderátor

Jsou za námi další čtyři utkání sezóny, kde Áčko navazuje na výborný start do sezóny a z obou domácích víkendových utkání bere plný počet bodů, když v sobotním utkáni přehrála oddíl TJ Vidče poměrem 13:5 a v neděli Sokol Vsetín B poměrem 11:7.

Béčko tentokrát cestovalo do Bohuslavic nad Vláří s touhou napravit zaváhání z minulého týdne. Po zvolené strategii dostat před zápasem do sebe nějakou energii se záměr vyplatil a Béčko si přivezlo z venkovního prostředí výhru 6:12.

Céčko v pátek doma hostilo kluky z Orla Kašavy B s tím, že by již rádi prolomili smůlu. Avšak i tento soupeř se nakonec ukázal silnější a tedy Céčko i z tohoto utkání odchází s prohrou 3:15.

Nyní zkusíme podrobněji rozebrat jednotlivá utkání.

Chronologicky nejdříve začalo domácí utkání Céčka s kašavskými orly. Do tohoto zápasu šli jako favorité právě hosté, kteří disponují silou sestavy rovnou více jak dvojnásobku síly našeho Céčka při  FRI-max 30:70. Dle FRI-real 34:66  sice nakonec síla soupeře byla o něco nižší než mohla být, i tak to ale na složité situaci domácích nic nezměnilo. Hosté již od samého začátku za stolem dominovali, prvních 7 zápasů bez větších problémů získali. První bod domácích přišel tedy až v osmém zápase, což už ale bylo velmi pozdě na nějaký pokus o obrat. Druhá polovina utkání však měla podobný průběh jak ta první a i přes velké úsilí to nakonec stačilo na zisk pouze tří zápasů, což je však vzhledem k FRI-sets 26:74 a FRI-score 17:83 horší výsledek, než dle reálného očekávání.

Jen o hodinu později pokračoval páteční program tentokrát v podání Béčka v Bohuslavicích nad Vláří. V tomto zápase dle FRI-max 36:64 bylo právě naše Béčko favoritem utkání, reálná převaha Béčka však v reálu byla ještě o chlup vyšší. A tak jak FRI naznačovala, tak se i dělo v zápase. Béčku se hned na začátku po obou vyhraných čtyřhrách do stalo do popředí a v průběhu celého utkání postupně náskok narůstal až do konečného skóre 6:12. Utkání tedy skončilo přesně dle obrazu poměru nastoupených sil tak, jak bylo očekáváno.

Pro Áčko byl tento víkend čistě domácími zápasy, když hned v sobotu odpoledne hostilo oddíl TJ Vidče. Do tohoto utkání dle FRI-max 45:55 nastupovali jako mírní favorité právě hosté, avšak dle reálné hodnota FRI 54:46 nakonec ukázala jako mírného favorita domácí tým. Ale rozdíl byl tak maličký, že se dalo očekávat velmi vyrovnané utkání. Ale průběh utkání nakonec tak dramatický nebyl, domácí Áčko hned od začátku nasadilo svižné tempo, kterým se soupeři začalo posstupně vzdalovat. A jelikož toto vzdalování probíhalo až do samého konce, utkání nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím Áčka poměrem 13:5 (FRI -score 61:39), což je mnohem výš, než jak se dle FRI-score očekávalo.

I do nedělního utkání dle FRI-max 43:57 nastupovali jako mírní favorité hosté z TJ Sokol Vsetín B. Reálná hodnota FRI-score byla v podstatě identická jak při maximální síle, tedy opět bylo v očekávání velmi vyrovnané utkání tentokrát však s mírnou převahou hostů. Hned na začátku se domácímu týmu podařilo uhrát obě čtyřhry, a tento fakt hrál v dalším průběhu utkání velmi důležitou roli, neboť přes opravdu velkou vyrovnanost utkání domácí Áčko celou dobu tahalo za o malinko delší část provazu než hosté. Díky tomu, že domácím se tento minimální náskok podařilo držet až do samého konce, utkání nakonec skončilo domácí výhrou v poměru 11:7 (FRI-score 61:39), a tedy nutno konstatovat, že Áčku se i druhé utkání vydařilo nad samotným očekáváním.

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3