Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Víkendové výsledky mysločovských týmů

Víkendové výsledky mysločovských týmů

Publikováno: 10.10.2022 | Autor:

Máme za sebou další víkend plný stolního tenisu ve všech soutěžních družstvech. Jako první přivítalo v pátek od 18ti hodin naše Céčko hosty z PPK Malenovic ve třetí okresní soutěži. V sobotu nato od 17ti hodin v domácí herně probíhal souboj mezi naším Áčkem a TJ Sokol Vsetín o třetí místo prvního stupně Českého poháru. Neděle byla pingpongově nejvydatnější, neboť v dopoledních hodinách od 10:30 hostilo Áčko sokoly z Horní Bečvy z druhé krajské třídy, Béčko cestovalo do Luhačovic, aby ve stejný čas 10:30 odehrálo utkání druhé okresní třídy, a naši junioři cestovali do Ostrožské Nové Vsi, kde se konal krajský bodovací turnaj mládeže.

Přinášíme podrobné informace včetně výsledků ze všech akcí.

Céčko v pátek nastoupilo ke svému druhému zápasu sezóny, když doma hostilo zpřátelený tým z oddílu PPK Malenovice. V loňské sezóně oba týmy měly vyrovnanou bilanci na vzájemné utkání 1:1, a i vzhledem k výkonové progresi hostů se nedalo očekávat, že to pro nás bude jednoduché utkání. Důležitý krok neztratit obě čtyřhry se sice podařil, ale pak už to byli zejména hosté, kteří tahali za větší část provazu po celý zbytek utkání. Utkání nakonec skončilo výhrou hostů, kteří dokázali vybojovat 15 zápasů, kdežto kluci z Céčka jich na svoji stranu připsali pouze 3.

V sobotu odpoledne Áčko hostilo zápas Českého poháru o třetí místo TJ Sokol Vsetín. Tuto událost sledovalo spoustu fanoušků a nutno říct, že se opravdu bylo na co dívat, atmosféra byla napjatá až do konečných zápasů, kde se nakonec soupeři podařilo odskočit a získat na svoji stranu 7 výher a získat tím celkové třetí místo. Domácí Áčko tedy nakonec končí v prvním stupni českého poháru na čtvrtém místě.

V neděli dopoledne v domácí herně se konala předehrávka utkání našeho Áčka s TJ Sokol Horní Bečva druhé krajské soutěže. Po rozdělení bodů za úvodní čtyřhry pokračovalo dál vyrovnané utkání, kdy se družstva střídala ve vedení. Od posledního vyrovnaného stavu 4:4 si již domácí kluci začali postupně tvořit náskok, který je nakonec dovedl až k letošní první výhře 12:6. 

Ve stejný čas cestovalo Béčko do Luhačovic k třetímu utkání sezóny druhé okresní třídy. I tady se body za čtyřhry dělily mezi oba týmy, přičemž po prvním kole si mysločovští drželi neustále menší náskok. Bohužel tento náskok se zastavil na čísle 9, poslední dva rozhodující zápasy lépe zvládlo domácí družstvo a tak po velmi vyrovnaném utkání přišla spravedlivá remíza.

Poslední událostí, která se konala v Ostrožské Nové Vsi byl druhý krajský bodovací turnaj mládeže, kam byli vyslání čtyři naši junioři, Filip a Antonín Břeňkovi a Filip a Jakub Volfovi (výsledky ZDE). Kluci si celý turnaj opravdu užili, už nyní se těší na další, který se za měsíc bude konat ve Vsetíně. Třeba se najdou další, kteří by měli chuť si tuto sérii turnajů zahrát :-) 

Další plánovaná utkání:

OLM, 12.10.2022 v 17:00 - TJ Sokol Mysločovice - SK Slavičín
OLM, 13.10.2022 v 17:00 - Orel Zlín A - TJ Sokol Mysločovice
KS II.B třídy, 15.10.2022 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov B
OS II. třídy, 14.10.2022 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B - TJ Vysoké Pole A
OS III. třídy, 15.10.2022 v 17:00: TJ Vysoké Pole B - TJ Sokol Mysločovice C

 

 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3