Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Áčko po polovině sezóny drží osmou příčku průběžného pořadí

Áčko po polovině sezóny drží osmou příčku průběžného pořadí

Publikováno: 04.12.2023 | Autor: Jiří Volf

Po čtrnácti dnech jsme opět v centru dění akcí stolního tenisu, kdy pro Áčko tento víkend skončila první polovina sezóny, Béčko má před sebou ještě utkání dvě, Céčko čeká poslední utkání první půle. A jaký je současný stav si krátce přiblížíme. Vrátíme se ale ještě o čtrnáct dní zpět, neboť během této doby se toho stalo opravdu hodně.

15. 11. Céčko cestovalo co Bohuslavic u Zlína, kde mělo být dle FRI předpokladu mírným favoritem. Body z čtyřher se nakonec spravedlivě dělily, přestože kluci v prohrané čtyřhře vedli 2:0 na sety. Domácím se ale čtyřhra podařila otočit. Vyrovnanost utkání trvala do šestého zápasu, pak přišla dlouhá šestizápasová vítězná série Céčka, na kterou již domácí nenašli odpověď. Utkání dospělo k vítězství Céčka poměrem 7:11.

O dva dny později v pátek večer Céčko doma hostilo tým z Kostelce, kde mělo být také mírnějšími favority. Avšak soupeř ukázal neuvěřitelnou houževnatost, když dokázal urvat obě čtyřhry, a po prvním kole si vybudoval tříbodový náskok. Po druhém kole již byl náskok pětibodový a Céčko se dostalo do bezvýchodné situace. Hosté předvedli koncentrované výkony a nutno uznat, že zaslouženě dospělo k výhře 7:11.

Další den v sobotu 18. 11. dopoledne cestovalo Béčko do týmu KPST. Domácí tým zde byl dle FRI předpokladu favoritem, což bohužel pro Béčko také potvrdil. Domácí si po celou dobu průběh a výsledek utkání pevně střežili, konečné skóre dosáhlo poměru 12:6

V ten samý den od 17 hodin pak Áčko doma hostilo tým z Bojkovic. Dle FRI předpokladu se mělo jednat o naprosto vyrovnané utkání. Čtyřhry bral každý jeden bod. Poté ale domácí Áčko nasadilo nepatrně rychlejší tempo a pomalu, ale jistě se soupeři začal bod po bodu vzdalovat. Hosté na tento pozvolný nárust domácích reagovat nezvládli a Áčko tímto dokráčelo k vítězství poměrem 11:7.

Druhé nedělní domácí utkání Áčko odehrálo proti Bystřici pod Lopeníkem. Tady ale již bylo Áčko mírným FRI favoritem, což potvrdilo i bezpečným zvládnutím obou čtyřher. Další průběh téměř kopíroval klání z předchozího dne, kdy i tady domácí Áčko mělo po celou dobu rychlejší tempo. Utkání tedy skončilo vítězstvím Áčka poměrem 12:6

Následující víkend se konalo jediné utkání, a to v pátek 24. 11. na domácí půdě, když Béčko hostilo tým ze Šarov. Dle FRI předpokladu se mělo jednat o naprosto vyrovnané utkání, a to se také stalo. Po celou dobu se rozdíl nedostal víc než o dva body, které ale vzápětí byly hned vymazány. Toto utkání, které mohlo dopadnout jakkoliv, nakonec našlo rozuzlení až v poslední pětisetové bitvě, která však dopadla lépe pro hosty a Béčko nakonec prohrálo nejtěsnějším skórem 8:10.

Uplynulý víkend byl posledním herním víkendem první půle sezóny pro Áčko, které obé utkání odehrála venku. Sobotní utkání dne 2. 12. od 13:30 v Holešově, kde jej čekal dle FRI podstatně výkonnější tým, Áčko rozehrálo se splněnou povinností zisku minimálně jedné čtyřhry. Výkonnostní rozdíl byl ale opravdu nezanedbatelný a domácí po celou dobu bezpečně drželi utkání ve svých rukou. Výsledné skóre tedy znamená výhru domácích poměrem 11:7.

Bohužel i druhý den v neděli Áčko čekal ve Vidčích výrazně výkonnější tým. Průběh tohoto utkání byl v podstatě velmi podobný jak v předchozím případě, i tady se čtyřhry dělily mezi oba týmy, poté ale opět převzali otěže do svých rukou domácí a utkání dovedli k vítězství poměrem 13:5.

Áčko tedy končí první polovinu sezóny na osmém místě tabulky průběžného umístění.

Další utkání:
8. 12. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B - TJ Sokol Valašské Klobouky B (OS2)
9. 12. 2023 v 18:00: SK Slopné C - TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3