Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Sezóna pokračuje, za námi již tři lednová kola

Sezóna pokračuje, za námi již tři lednová kola

Publikováno: 30.01.2023 | Autor:

Druhá půle sezóny se pomalu rozjela a stolní tenis se vrátil do aktivní fáze. Tým A vstoupil do druhé půle sezóny asi nejlépe, kde v prvních třech utkáních okusil všechny možné scénáře, výhru, prohru a remízu. Béčku se vstup do druhé půle nevydařil a všechny tři utkání skončily prohrou. Céčku se podařilo poprvé v sezóně prolomit bariéru a ze dvou utkání si přináší první výhru. Pokračuje nám i série utkání OLM, kde naši mladíci bojují o každý set. Již 6. ledna se zúčastnili dalšího BTM ve Vsetíně, kde opět skončili s dobrými výsledky. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé utkání :-)

Hned 7.1. 2023 Áčko doma přivítalo  Spartak Hluk. První vzájemné utkání u hostů Áčko vyhrálo ziskem 11 bodů. I do tohoto utkání šli hosté dle FRI-max jako favorité, avšak svůj potenciál nevyužili a dle nastoupených sestav se do výrazné výkonnostní převahy dostal domácí tým. Celou první polovinu utkání přestože bylo domácí Áčko mírně vpředu, se hosté snažili držet krok. Ve druhé polovině však již domácí začali postupně svůj náskok navyšovat a utkání dovedli do vítězného konce 12:6.

27.1. v druhém domácím utkání Áčko hostilo dosavadní lídry skupiny KST Horní Němčí. Opět dle FRI-max měli hosté výraznou výkonnostní převahu, kterou využili a tedy i nastoupená sestava hostů výrazně převyšovala možnosti domácího Áčka. Oba body z důležitých čtyřher brali hosté, avšak domácím se ihned stav podařil dorovnat. Bohužel přestože se domácí snažili co mohli, soupeř si začal budovat náskok, který si bezpečně hlídal. Pro domácí Áčko tedy tento zápas znamenal při dosažení 7 bodů první letošní prohru.

O den později ve třetím domácím utkání Áčko přivítalo Cé-tým Amon Kunovice, kde první zápas Áčko prohrálo poměrem 13:5. Avšak toto utkání bylo podle FRI-max naprosto vyrovnané, vyrovnané byly i obě nastoupené sestavy. No a naprosto stejně vyrovnaný byl i průběh celého utkání, kdy po celou dobu byl rozdíl pouze o jeden bod, který byl v zápětí dorovnán. No a jak takovéto utkání tedy muselo skončit? Naprosto zaslouženě remízovým stavem :-)

Béčko dne 13.1. začlo druhou polovinu sezóny domácím utkáním s KPST Louky B, když v prvním kole v herně soupeře vyhrálo poměrem 11:7. Dle FRI-max a následně i FRI-real se mělo jednat o naprosto vyrovnané utkání, což ukazovalo skóre i po polovině utkání za stavu 5:5. Avšak ve druhé polovině hosté šlápli do pedálů a nasadili tempo, kterému již Béčko nedokázalo vzdorovat. V dalším průběhu se Béčku podařil soupeři vzít už pouze jediný bod, což znamená, že hosté si z naší herny odváží výhru po dosažené skóre 12 bodů.

Druhé utkání Béčka probíhalo v Šarovech. Podle FRI-max mělo družstvo ze Šarov drtivou převahu a tuto taky v tomto utkání využili, zatímco naše Béčko jelo k tomuto již tak náročnému utkání pouze se dvěma základními hráči. Průběh tohoto utkání nemá smysl ani komentovat, převaha soupeře byla opravdu drtivá v rozdílu několika úrovní a Béčko odjelo pouze se dvěma body získané kontumačně.

Další domácí utkání Béčka se Slovanem Luhačovice již mělo být dle FRI-max opět vyrovnané, a bylo tomu tak i po nástupu obou sestav. První utkání skončilo remízou. Bohužel Béčko hned na začátku ztratilo obě čtyřhry, což v tomto utkání hrálo důležitou roli. Utkání bylo naprosto vyrovnané a ž do posledního zápasu, po celou dobu byl ve skóre rozdíl pouze jediný bod. O výhře hostů bylo nakonec rozhodnuto až v posledním zápase, kdy celkové skóre tedy činilo 8:10. 

Céčko začlo druhou polovinu sezóny  20.1., kdy v domácí herně přivítali Céčko ze Šarov. Přestože potenciál soupeře dle FRI-max byl ve srovnání s naším Céčkem drtivý, hosté tohoto nevyužili a dle FRI nastoupených sestav se poměr sil otočil ve výraznou převahu našeho Céčka. Tomuto rozložení sil pak odpovídal i celý průběh utkání, kdy naše Céčko získalo první výhru v sezóně poměrem 14:4.

Druhé utkání našeho Céčka se odehrálo v herně PPK Malenovic Cé. Tady se ale mělo jednat dle FRI-max o vyrovnané utkání, ale nakonec dle nastoupených sestav měl domácí tým z Malenovic daleko větší převahu než naše Céčko. Tuto převahu domácí tým dokázal naplno využít a v podstatě celý průběh utkání byl v jednoznačné režii domácích, když dokázali utkání dovést k výhře již v jedenáctém zápasu. Utkání nakonec skončilo poměrem 16:2. 

Naše mládež v novém roce odehrála již tři utkání, všechna v domácí herně. Jak už ale několikrát zaznělo, je velmi těžké v této konkurenci klubů uspět, ale kluci se snaží a výsledky se začínají dostravovat v podobě zkušeností. V prvním utkání s Orlem B se podařilo s tímto klubem získat první bod, v zápase se Slavičínem to byly opět tři body a se Slopném dva. Nutno podotknout, že to mohlo skončit i lépe, protože v pětisetových bitvách nakonec vždy vítězili hosté. Ale jedeme dál, mládž v letošní sezóně čekají ještě tři zápasy OLM a tři bodovací turnaje mládeže :-)

 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3