Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Tým mládeže na výsluní, v kraji oblačno, v okrese jasno až polojasno

Tým mládeže na výsluní, v kraji oblačno, v okrese jasno až polojasno

Publikováno: 06.11.2023 | Autor: Jiří Volf

Víkendové klání mysločovského stolního tenisu začalo pátečním utkáním Béčka v Malenovicích, a jak už je tradicí, opět v příjemné a klidné atmosféře. Již dle faktu, že oba celky jsou v tabulce hned za sebou a dle předběžné výkonnostní analýzy, vše ukazovalo na to, že se bude jednat o naprosto vyrovnané utkání. Béčko nemohlo začít lépe, když senzačně zvládlo obě čtyřhry (což se nakonec ukázalo jako nesmírně důležité). Ihned po prvním kole zápasů však domácí ztrátu srovnali a pokračovalo se ve vyrovnaném stavu až do konce utkání, kde doslova každý chvilku tahal pilku. Velkým faktorem pro Béčko bylo zřejmě i štěstí, neboť ve všech čtyřech pětisetových bitvách dokázali zvítězit. Není tedy žádným překvapením, že utkání skončilo nádhernou remízou.

V sobotu hned z rána naši mladíci nastoupili k dalším dvěma utkáním kroměřížské žákovské ligy, kdy soupeřem pro tento dvojzápas byla TJ Chropyně. Utkání naši mladíci rozjeli výborně, když úvodní čtyřhru bezpečně dovedli do vítězného konce. Dalo by se říct, že obě družstva na tom byly výkonnostně i zkušenostmi velmi podobně, avšak i domácí prostředí a vzájemná povzbudivost mezi mysločovskými nakonec vedla k drtivému vítězství naší mládeže 9:1. Téměř shodný průběh mělo i druhé utkání, ale tam se hostům podařilo uloupit body dva, tedy výsledné skóre 8:2. Všem třem klukům patří veliká gratulace a poděkování za výborné koncentrované výkony.

Pingpongová mašinérie v domácí herně pokračovala odpoledním utkáním Céčka s D-týmem ze zlínských Louk. Dle předběžné výkonnostní analýzy mělo být naše Céčko jednoznačným favoritem, ale jak už jsme několikrát zjistili, teorie je zrádná a realita nakonec bývá úplně jiná. To se ale dnes nestalo a Céčko tento papírový předpoklad potvrdilo. Nedá se však říct, že výsledek odpovídá dění u stolů, domácí měli i štěstí v podobě výhry obou pětisetových bitev. A přestože se hostům nepodařilo vyhrát ani jediný zápas, patří jim velké díky za bojovnost o každý míček až do samotného konce utkání.

Při pozdním sobotním odpoledni se naše Áčko vypravilo do vzdálených Strání. Dle předběžné výkonnostní analýzy byl soupeř mírným papírovým favoritem. První krok naše Áčko zvládlo, když ve čtyřhrách dokázalo jednu z nich vyhrát. Pak se ale domácí tým rozjel a každým kolem budoval náskok, který naše Áčko i přes urputné souboje nedokázalo vyrovnávat. I v porovnání pětisetových bitev stála štěstěna na straně domácích, kteří ve svůj prospěch získali tři ze čtyř. Utkání tedy skončilo výhrou domácích 13:5. Na závěr už jen dodatek, že celým utkáním se nesla velmi přátelská atmosféra a i oko diváka si přišlo na své.

V neděli Áčko nastupovalo ke druhému víkendovému utkání v Nivnici. V tomto utkání však mírným favoritem měli být tentokrát naši kluci. Začátek utkání byl pro naše Áčko přímo famózní, když dokázalo urvat obě čtyřhry a po prvním kole zápasů byl stav utkání 1:5. I ve druhém kole bylo naše Áčko úspěšnější a skóre 2:8 již pro domácí tým vypadalo velmi hrozivě. Pak ale přišel zvrat a domácí předvedli otočku, která se jen tak nevídává. Třetí kolo jednoznačně ovládli domácí a rázem utkání díky skóre 6:8 dostalo úplně jiný nádech. Celé utkání tak nakonec rozhodl až poslední zápas, který tímto skončil maximálně spravedlivou remízou,  neboť plichtou skončil i poměr vyhraných setů a o pouhých 22 vyhraných míčků ve prospěch našeho Áčka.

 Další utkání:
7. 11. 2023 v 17:30: TJ Sokol Mysločovice B – SK Slopné B (OS2)
10. 11. 2023 v 19:30: TJ Sokol Vizovice B - TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
12. 11. 2023 v 9:00: Bodovací turnaj mládeže Ostrožská Nová Ves (BTM)

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3