Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Vítězný double okresních týmů a reprezentace mládeže

Vítězný double okresních týmů a reprezentace mládeže

Publikováno: 10.12.2023 | Autor: Jiří Volf

Další domácí utkání Béčka proběhlo v pátek proti Bé týmu Valašských Klobouk. Dle FRI předpokladu bylo domácí Béčko výrazným favoritem utkání. Úvodní čtyřhry i přes pětisetové bitky dopadly pro domácí úspěšně, stejně tak jako celé první kolo zápasů, po kterém se domácí Béčko dostalo do šestibodového náskoku. To už ale stačilo na to, aby si domácí v naprostém klidu dokráčeli pro čtyři body za vítězství 13:5.

V sobotu následující den se konaly hned dvě výpravy do Slopného, kde jako první od tří hodin odpoledne odehrála dvojzápas naše mládež. Velmi hezká utkání sice pro kluky nedopadla vítězně, ale rozhodně se nebylo za co stydět, neboť se jednalo o naprosto vyrovnaná utkání, kde štěstí bylo významnou proměnnou.

Hned po skončení mládeže nastoupilo k utkání mysločovské Céčko. I zde bylo naše Céčko dle FRI výraznějším favoritem. Úvodní čtyřhry si ještě oba týmy rozdělili po jedné, pak si ale naše Céčko vybudovalo menší náskok, který si bezpečně podrželo až do vítězného konečného skóre 7:11. Céčko tedy po první polovině sezóny drží skvělou třetí příčku průběžného pořadí.

Dnes se také konal již čtvrtý bodovací turnaj mládeže, kde naši svěřenci nemohli chybět. Po minulém úspěchu se pro dnešní turnaj posunuli v nasazení bodově výše, což znamenalo náročnější zápasy se zkušenějšími hráči. I přes to se s tím kluci porvali statečně a patří jim veliký dík.

Další utkání:
15. 12. 2023 v 18:30: Sportovní klub Rokytnice - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3