Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

OLM - start druhé třetiny ve Slavičíně

Publikováno: 16.11.2022 | Autor:

OLM vstoupila do druhé třetiny. V této soutěži je pro naše kluky velmi těžké konkurovat výběrům ostatních oddílů zkušených juniorů, ale i přes to se podařily některé velmi hezké výsledky. Třeba ale opravdu vzít v úvahu, že do soutěže nasazujeme hlavně nováčky, aby se seznámili i s jinými styly her a jiným prostředím. Po první remíze právě se Slavičínem doma i nyní kluci odváží dva získané body. Každý takovýto získaný bod je důležitý pro získání další motivace.

Příští zápas kluky čeká cesta do Slopného, se kterým v prvním zápase sehráli také krásné a důstojné utkání, kde se doma podařilo získat čtyři výhry. Doufejme že i ze Slopného se nějaké body podaří přivést :-) 

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Plně pingpongový víkend je za námi, odehrány všechny soutěžní třídy

Publikováno: 13.11.2022 | Autor: Moderátor

Tento víkend byl soutěžním víkendem pro všechny družstva, hrálo se v OLM, okrese i kraji. Přinášíme podrobné informace o všech průbězích utkání. Nově u okresních a krajských zápasů použijeme i FRI (force ratio index), což je procentuelní vyjádření poměru sil ve třech hodnotách, první je FRI-max pro utkání za předpokladu, že utkání odehrají právě čtyři hráči soupisky s nejvyšším STR. druhý FRI-real udává skutečný poměr sil dle skutečných sestav opět dle STR, třetí FRI-score je vypočteno dle konečného dosaženého bodového skóre.

Pojďme tedy na samotné hodnocení všech utkání.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovští junioři na druhém krajském bodovacím turnaji, tentokrát ve Vsetíně

Publikováno: 07.11.2022 | Autor: Moderátor

V neděli,  6. listopadu se naši junioři účastnili dalšího krajského bodovacího turnaje, tentokráte ve Vsetíně. Součástí výpravy byli opět Filip a Jakub Volfovi, nově také Magda Kračinová. Opět jen dodáme, že tyto turnaje jsou u mladých hráčů velmi oblíbené, neboť jsou dělané tak, aby si mezi sebou zahráli hráči pokud možno se sobě rovnými. I včera byli všichni tři maximálně spokojeni. ZDE je dostupná výsledková listina. Ze sedmi utkání, které každý odehrál, se Filipovi podařilo vyhrát 5, Kubovi a Magdě 4, což je nádherný úspěch. Další bodovací turnaj mládeže bude v sobotu, 3. 12. 2022 ve Slavičíně, kam opět bude vytvořena výprava :-)

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Zlínští orli ubránili svoji pevnost, Kostelec v Mysločovicích padl

Publikováno: 07.11.2022 | Autor: Moderátor

V pátek večer pokračovaly okresní soutěže dalšími dvěmi utkáními mysločovských týmů Béčka a Céčka. Céčko tentokrát cestovalo do prostředí zlínských orlů, kde za domácí nastoupila výhradně mládežnická generace, se kterými nedávno změřili síly i mysločovští junioři. Rozjezd Céčka byl famózní, podařilo se vyhrát obě čtyřhry a první dva zápasy dvouher. Pak ale již ale soupeř srovnal krok a utkání se začalo vyrovnávat. Bohužel skóre domácích orlů za polovinou utkání začalo růst rychleji než našemu Céčku, až nakonec vyústilo v celkovou výhru domácích 11:7. Ani tentokrát se klukům nepodařilo zlomit nepříjemné statistiky, po pěti kolech se prozatím krčí na předposledním místě tabulky :-(

V souběžném čase pak v domácí herně Béčko hostilo tým z Kostelce. Důležité body za čtyřhry se rodělily a začala přetahovaná. Až do samého konce nebylo nic rozhodnutého ani jasného, většina utkání byla nesmírně vyrovnaná a mohla dopadnout tak či tak. Avšak jako první stěžejního milníku zajišťujíciho minimálně remízu dosáhlo domácí Béčko s dvoubodovým náskokem. To byl stav, kdy veškerá pohoda a klid byl na straně domácích, zatímco soupeři už zbyla pouze šance na dorovnání. V předposledním utkání však padla i poslední naděje soupeře, když desátý bod zůstal v domácí herně. Utkání se podařilo dotáhnout do výherního skóre 10:8. 

Celý článek »

rubrika: Nezařazeno | 0 Komentářů » Štítky:


První | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Poslední | Počet stran: 11

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3