Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

Zlínští orli ubránili svoji pevnost, Kostelec v Mysločovicích padl

Publikováno: 07.11.2022 | Autor: Moderátor

V pátek večer pokračovaly okresní soutěže dalšími dvěmi utkáními mysločovských týmů Béčka a Céčka. Céčko tentokrát cestovalo do prostředí zlínských orlů, kde za domácí nastoupila výhradně mládežnická generace, se kterými nedávno změřili síly i mysločovští junioři. Rozjezd Céčka byl famózní, podařilo se vyhrát obě čtyřhry a první dva zápasy dvouher. Pak ale již ale soupeř srovnal krok a utkání se začalo vyrovnávat. Bohužel skóre domácích orlů za polovinou utkání začalo růst rychleji než našemu Céčku, až nakonec vyústilo v celkovou výhru domácích 11:7. Ani tentokrát se klukům nepodařilo zlomit nepříjemné statistiky, po pěti kolech se prozatím krčí na předposledním místě tabulky :-(

V souběžném čase pak v domácí herně Béčko hostilo tým z Kostelce. Důležité body za čtyřhry se rodělily a začala přetahovaná. Až do samého konce nebylo nic rozhodnutého ani jasného, většina utkání byla nesmírně vyrovnaná a mohla dopadnout tak či tak. Avšak jako první stěžejního milníku zajišťujíciho minimálně remízu dosáhlo domácí Béčko s dvoubodovým náskokem. To byl stav, kdy veškerá pohoda a klid byl na straně domácích, zatímco soupeři už zbyla pouze šance na dorovnání. V předposledním utkání však padla i poslední naděje soupeře, když desátý bod zůstal v domácí herně. Utkání se podařilo dotáhnout do výherního skóre 10:8. 

Celý článek »

rubrika: Nezařazeno | 0 Komentářů » Štítky:

Áčko bere víkendový double plným počtem bodů

Publikováno: 02.11.2022 | Autor: Moderátor

Uplynulý víkend, kdy na okrese byla přestávka, v kraji se bojovalo a Áčko čekala doma dvě utkání. V sobotu večer doma přivítalo tým ze Štítné nad Vláří. Kluci v plné sestavě zvládli obě čtyřhry, což je výborný předpoklad k úspěchu. Po první sérii zápasů se domácí dostali do vedení 5:1 a mohli tedy hrát v pohodě, oproti soupeři, který se dostal pod tlak. Hostům se podařilo tento zápas dotáhnout na rozdíl dvou bodů, ale víc již nedokázali a tedy čtyři body pro domácí jsou sladkou odměnou za bojovnost. Utkání skončilo 11:7.

Hned v neděli dopoledne Áčko pokračovalo dalším domácím utkáním, kdy nastoupilo proti nováčkovi krajské třídy, oddílu z Lubné. Obě čtyřhry si družstva rozdělila, avšak po první velmi krásné a bojovné sérii šli domácí opět do vedení 5:1, což je opravdu stav, kdy se hraje s uvolněním a klidem oproti soupeři, který je pod tlakem. Druhá série, která však byla velmi vyrovnaná a bohatá na pětisetové zápasy, však opět byla k domácímu týmu nakloněnější a těsně za polovinou utkání byl již stav 8:2. Tohle už bylo pro hosty kritické. I přes tento průběh se bojovalo až do konce, hostům se však podařila už jen kosmetická úprava konečného skóre na 14:4

Po šesti utkáních tak mysločovskému Áčku patří pátá pozice v tabulce. 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Zrušení tréninku mládeže dne 27. 10. 2022

Publikováno: 26.10.2022 | Autor: Moderátor

Plánovaný čtvrteční trénink mládeže dne 27. 10. 2022 se z důvodu školních prázdnín a pátečního svátku ruší, následující pondělní tréninky již proběhnou standardně podle rozvrhu.

Děkujeme za pochopení.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Další kola mistrovských soutěží v podání pěti mysločovských týmů

Publikováno: 20.10.2022 | Autor:

Další kompletní série zápasů je za námi, své utkání odehrálo pět mysločovských družstev. Ne všechna utkání však proběhla ideálně podle našich představ či očekávání. 

Dne 14.10. jako první odehrálo svoje páteční utkání na domácí půdě Béčko, které se utkalo s dosavadním leaderem soutěže, a to s Áčkem týmu z Vysokého Pole. Vyrovnané utkání, které rozhodl až poslední zápas, skončilo však tím nejtěsnějším a tedy nejsmutnějším rozdílem ve prospěch hostů, tedy domácí Béčko tento zápas prohrálo za výsledného skóre 8:10.

V sobotu, o den později, a opět v domácí herně nastoupilo domácí Áčko proti holešovskému Béčku. V tomto utkání však domácí kluci již od začátku převzali otěže a krok za krokem se hostům bodově vzdalovali. Nutno říct, že hosté se i přes pro ně nepříznivý průběh utkání dál snažili, ale na víc než šest výher nedosáhli. Domácí Áčko tedy navazuje na výhru z minulého víkendu a i toto utkání vyhrává poměrem 12:6.

V úterý, 18.10. tým účastněný v poháru Zlínský Švec vyrazil do nedalekých Malenovic. Tady bylo velmi těžké odhadnout, jak utkání dopadne, tříčlenná okresní výprava z Mysločovic bojovala, ale kluci z Malenovic byli připraveni o něco lépe a tento vzájemný zápas o postup do dalšího kola vyhráli poměrem 7:3. Mysločovice tedy sestupují do nižšího pavouka, kde ještě mohou zabojovat o třetí místo.

Ve středu 19.10. od 17ti hodin v domácí herně nastoupili naši junoři proti kosteleckým juniorům. Bohužel ani napodruhé se nepodařilo prolomit neúspěšnou šňůru výsledků, když kluci ztratili všechna útkání. Opět je třeba konstatovat, že proti velmi silnému a trénovanému výběru předvedli statečný a nebojácný výkon. Ale i jejich výkony se postupně zvedají a třeba již příště přinesou další body do společné pomyslné kasičky.

Ve stejný den o hodinu později ve Vysokém Poli bojovalo mysločovské Céčko proti domácímu Bé týmu. Tento soupeř je pro Céčko prozatím takovou malou nedostupnou tvrzí, a stejně tomu bohužel bylo i  tentokrát, kdy i přes vytrvalost a píli mysločovských bojovníků si domácí po celou dobu hlídali svůj náskok a utkání dovedli až ke konečnému výsledku 12:6.

Nezbývá než popřát všem týmům hodně štěstí do dalších útkání :-)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:


První | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Poslední | Počet stran: 12

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3